MATeMAtyka 1. Zbiór zadań dla liceum i technikum. Zakres podstawowy - PRACA ZBIOROWA NOWA ERA - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

MATeMAtyka 1. Zbiór zadań dla liceum i technikum. Zakres podstawowy

po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum

 • Promocja
  image-promocja

MATeMAtyka 1. Zbiór zadań dla liceum i technikum. Zakres podstawowy, po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum - opis produktu:

`Zbiór zadań` dla zakresu podstawowego skorelowany z podręcznikiem jest jego doskonałym uzupełnieniem. Zawiera gotowe zestawy różnorodnych zadań do pracy na lekcji i w domu. Dzięki zadaniom typu maturalnego po każdym dziale umożliwia przygotowanie się do matury już od klasy 1.

Zwięzła porcja teorii przed każdym działem pozwala na szybkie przypomnienie wiadomości, a zadania z przykładowymi rozwiązaniami ułatwiają samodzielną pracę.
Różnorodne zadania w całym zbiorze - ćwiczeniowe (z wieloma podpunktami), otwarte i zamknięte, wymagające uzasadnienia - sprzyjają skutecznemu opanowaniu materiału.
Uporządkowanie zadań według trzech stopni trudności ułatwia dobór odpowiednich zadań.
Zestawy zadań powtórzeniowych po każdym dziale pozwalają na ćwiczenie umiejętności matematycznych i gruntowne przygotowanie się do sprawdzianu.
Zadania typu maturalnego oraz zadania CKE z matur pozwalają sprawdzać umiejętności i systematycznie oswajają z formą egzaminu.

Zbiór zadań przeznaczony dla absolwentów szkół podstawowych.

MATeMAtyka 1. Zbiór zadań dla liceum i technikum. Zakres podstawowy po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum, przygotowało wydawnictwo NOWA ERA. Produkt dedykowany do: Liceum i technikum / Klasa 1 po podstawówce / Matematyka. MATeMAtyka 1. Zbiór zadań dla liceum i technikum. Zakres podstawowy jest częścią serii MAteMATyka. MATeMAtyka 1. Zbiór zadań dla liceum i technikum. Zakres podstawowy zawiera treści zgodne z nową podstawą programową.
S
Szczegóły

RECENZJE - Podręcznik - MATeMAtyka 1. Zbiór zadań dla liceum i technikum. Zakres podstawowy, po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

5/5 ( 3 oceny )
 • 5
  3
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję:

Jarek K

ilość recenzji:35576

5-09-2020 11:12

Solidny zestaw zadań. Na pewno będzie od syna dużo wymagać, ale ćwiczenia wyglądają na zrozumiałe i co najważniejsze pomoże w przygotowaniu do matury. Wykonanie poprawne, dobry papier.

Czy recenzja była pomocna?