Podręczniki MAteMATyka : seria podręcznikowa w Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

MATeMAtyka cykl dostępny na Gandalf.com.pl

MATeMAtyka to seria książek do nauki matematyki dedykowana dla uczniów szkół ponadpodstawowych. Jej autorem jest renomowane i znane w Polsce wydawnictwo Nowa Era. MATeMAtyka seria przygotowuje uczniów do otrzymania satysfakcjonującego wyniku na egzaminie maturalnym: rozszerzonym, jak i podstawowym. Sprawdź ofertę podręczników z serii MATeMAtyka na Ganadlf.com.pl.

MAteMATyka – seria

Seria MATeMAtyka krok po kroku przeprowadza ucznia przez zagadnienia matematyczne wymagane na obowiązkowej maturze z matematyki. W każdym z rozdziałów znajduje się zwięzła dawka teorii, która ułatwia zrozumienie tematu oraz szybkie przypomnienie wiadomości z poprzednich lat. MATeMAtyka podręczniki seria dzięki nawiązaniu do tematów znanych studentom ułatwia przyswajanie materiału. Wyróżnione odpowiednim kolorem definicje i twierdzenia powodują szybkie znajdywanie potrzebnych informacji.

MATeMAtyka cykl ten został zaprojektowany przez grono ekspertów, których celem była pomoc w osiągnięciu satysfakcjonującego wyniku na egzaminie maturalnym z matematyki. Dlatego w serii MATeMAtyka Nowa Era znajdziemy zestawy oraz zadania powtórzeniowe, a sekcja „Przed obowiązkową maturą” znajdująca się w podręczniku pozwoli na przypomnienie najważniejszych wiadomości tuż przed właściwym egzaminem. Zbiór zadań wraz z poleceniami podzielonymi na trzy stopnie trudności pomogą przećwiczyć umiejętności ich rozwiązywania, a karty pracy oswoją z zadaniami maturalnymi.z1
z1
Advertisement