Ciekawi świata / Odkrywamy na nowo. Chemia Zbiór zadań część 1 Zakres rozszerzony szkoły ponadgimnazjelne - Wojciech Bąkowski Operon - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Ciekawi świata / Odkrywamy na nowo. Chemia Zbiór zadań część 1 Zakres rozszerzony szkoły ponadgimnazjelne

po gimnazjum - 3-letnie liceum i 4-letnie technikum

podręcznik

Ciekawi świata / Odkrywamy na nowo. Chemia Zbiór zadań część 1 Zakres rozszerzony szkoły ponadgimnazjelne, po gimnazjum - 3-letnie liceum i 4-letnie technikum - opis produktu:

Niniejszy zbiór zadań Chemia ogólna i procesy jonowe jest pierwszą z dwóch części przygotowanych do podręczników Wydawnictwa Pedagogicznego OPERON dla szkół ponadgimnazjalnych w zakresie rozszerzonym. Publikacja zawiera zadania obejmujące wiadomości z zakresu chemii ogólnej i chemii fizycznej.
Materiał został podzielony na działy. Każdy z nich zawiera wstęp teoretyczny, podający sposoby rozwiązywania nowych typów zadań oraz ogólne, skondensowane informacje przydatne podczas samodzielnej pracy ucznia. W zbiorze znajdują się zadania o różnym stopniu trudności.

Ciekawi świata / Odkrywamy na nowo. Chemia Zbiór zadań część 1 Zakres rozszerzony szkoły ponadgimnazjelne po gimnazjum - 3-letnie liceum i 4-letnie technikum, przygotowało wydawnictwo Operon. Produkt dedykowany do: Liceum i technikum / Klasa 1 po podstawówce / Chemia. Ciekawi świata / Odkrywamy na nowo. Chemia Zbiór zadań część 1 Zakres rozszerzony szkoły ponadgimnazjelne jest częścią serii Ciekawi świata. Ciekawi świata / Odkrywamy na nowo. Chemia Zbiór zadań część 1 Zakres rozszerzony szkoły ponadgimnazjelne zawiera treści zgodne z nową podstawą programową.
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Podręcznik
Ciekawi świata / Odkrywamy na nowo. Chemia Zbiór zadań część 1 Zakres rozszerzony szkoły ponadgimnazjelne, po gimnazjum - 3-letnie liceum i 4-letnie technikum

4.4/5 ( 5 ocen )
 • 5
  4
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  1
 • 1
  0

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.