Ciekawi świata 1. Chemia Podręcznik Zakres rozszerzony szkoły ponadgimnazjalne / Małgorzata Czaja, Bożena Karawajczyk, Artur Smaga, Joanna Ortyl Operon 49,20 zł | Podręczniki w Gandalf.com.pl
Kategorie

Ciekawi świata 1. Chemia Podręcznik Zakres rozszerzony szkoły ponadgimnazjalne

po gimnazjum - 3-letnie liceum i 4-letnie technikum

podręcznik

Ciekawi świata 1. Chemia Podręcznik Zakres rozszerzony szkoły ponadgimnazjalne, po gimnazjum - 3-letnie liceum i 4-letnie technikum - opis produktu:

Chemia 1 z serii Ciekawi świata jest wszechstronnym i nowoczesnym podręcznikiem zgodnym z treściami nowej podstawy programowej do nauczania chemii na IV etapie edukacyjnym w zakresie rozszerzonym. Dzięki przejrzystej i powtarzalnej strukturze książki przekazywana wiedza staje się łatwiejsza do przyswojenia. Czytelnie wyróżnione tytuły rozdziałów i podrozdziałów oraz piktogramy oznaczające rodzaj przekazywanych wiadomości pozwalają na szybkie odnalezienie szukanych informacji. Treści są ujęte w krótkie bloki tematyczne, bogato ilustrowane zdjęciami i modelami. Najważniejsze pojęcia wyróżniono w kolorowych ramkach. Szczególnie pomocne w zrozumieniu omawianych tematów są przykłady zadań wraz z rozwiązaniami oraz doświadczenia, które umożliwiają sprawdzenie wiedzy teoretycznej w praktyce. Ciekawostki zachęcają uczniów do pogłębiania wiedzy, a proponowane doświadczenia mobilizują do wykorzystania jej w działaniu. Sprawdzeniu i utrwaleniu zdobytych wiadomości służą polecenia kontrolne po podrozdziałach oraz podsumowania po każdym dziale. Na końcu książki znajdują się także tablice pomocne w usystematyzowaniu wiedzy.


Podręcznik inspirowany postacią Marii Sklodowskiej-Curie laureatki nagrody Nobla z 1903 i 1911 roku.
S
Szczegóły
 • RRecenzje
 • Podręcznik
 • Ciekawi świata 1. Chemia Podręcznik Zakres rozszerzony szkoły ponadgimnazjalne, po gimnazjum - 3-letnie liceum i 4-letnie technikum
4.5/5 ( 17 ocen )
  5
  14
  4
  0
  3
  1
  2
  2
  1
  0
imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Uwaga!!! Nie jesteś zalogowany. zaloguj się by zgłosić recenzję do konkursu i mieć szansę na wygraną w cotygodniowym plebiscycie!

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.

Ciekawe pomysły Gandalfa

 • Przyroda to zupełnie nowy przedmiot w szkole ponadgimnazjalnej. Jest on uzupełniający i obowiązkowy dla uczniów, którzy nie wybrali żadnego przedmiotu przyrodniczego (biologia, geografia, fizyka, chemia) na poziomie rozszerzonym. Podręcznik składa się z 24 tematów podzielonych na trzy główne...

 • Podręcznik inspirowany postacią Marii Sklodowskiej-Curie laureatki nagrody Nobla z 1903 i 1911 roku. Najnowsza wersja wydawnictwa Operon. Podręcznik przystowowany do najnowszej reformy programowej.

 • Podręcznik zgodny z najnowszą podstawą programową. Seria ` Ciekawi świata` Co wyróżnia tę serię? Dynamizm. Atrakcyjne elementy graficzne. Nowoczesna forma Ćwiczenia zachęcające do współpracy, aktywności i kreatywności

 • Podręcznik inspirowany postacią Francois Jacoba laureata nagrody Nobla z 1965 roku. Najnowsza wersja wydawnictwa Operon. Podręcznik przystowowany do najnowszej reformy programowej.

 • Zbiór zadań dla ucznia szkoły ponadgimnazjalnej. Przeznaczony do serii Ciekawi świata oraz Odkrywamy na nowo.

 • Zbiór zadań dla ucznia szkoły ponadgimnazjalnej. Przeznaczony do serii Ciekawi świata oraz Odkrywamy na nowo.