Ciekawi świata 1. Chemia Podręcznik Zakres rozszerzony szkoły ponadgimnazjalne - Małgorzata Czaja, Bożena Karawajczyk, Artur Smaga, Joanna Ortyl Operon - Podręczniki | Gandalf.com.pl
SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Ciekawi świata 1. Chemia Podręcznik Zakres rozszerzony szkoły ponadgimnazjalne

 • Promocja
  image-promocja

podręcznik

Wydawnictwo Operon
Nr dopuszczenia: 636/1/2015
z serii Ciekawi świata

   

 • Wysyłamy w 24h - 48h + czas dostawy

Ciekawi świata 1. Chemia Podręcznik Zakres rozszerzony szkoły ponadgimnazjalne - opis produktu:

Chemia 1 z serii Ciekawi świata jest wszechstronnym i nowoczesnym podręcznikiem zgodnym z treściami nowej podstawy programowej do nauczania chemii na IV etapie edukacyjnym w zakresie rozszerzonym. Dzięki przejrzystej i powtarzalnej strukturze książki przekazywana wiedza staje się łatwiejsza do przyswojenia. Czytelnie wyróżnione tytuły rozdziałów i podrozdziałów oraz piktogramy oznaczające rodzaj przekazywanych wiadomości pozwalają na szybkie odnalezienie szukanych informacji. Treści są ujęte w krótkie bloki tematyczne, bogato ilustrowane zdjęciami i modelami. Najważniejsze pojęcia wyróżniono w kolorowych ramkach. Szczególnie pomocne w zrozumieniu omawianych tematów są przykłady zadań wraz z rozwiązaniami oraz doświadczenia, które umożliwiają sprawdzenie wiedzy teoretycznej w praktyce. Ciekawostki zachęcają uczniów do pogłębiania wiedzy, a proponowane doświadczenia mobilizują do wykorzystania jej w działaniu. Sprawdzeniu i utrwaleniu zdobytych wiadomości służą polecenia kontrolne po podrozdziałach oraz podsumowania po każdym dziale. Na końcu książki znajdują się także tablice pomocne w usystematyzowaniu wiedzy.


Podręcznik inspirowany postacią Marii Sklodowskiej-Curie laureatki nagrody Nobla z 1903 i 1911 roku.

Ciekawi świata 1. Chemia Podręcznik Zakres rozszerzony szkoły ponadgimnazjalne pochodzi z wydawnictwa Operon. Dedykowany jest do: Liceum i technikum / Klasa 1 po podstawówce / Chemia. Ciekawi świata 1. Chemia Podręcznik Zakres rozszerzony szkoły ponadgimnazjalne jest częścią serii Ciekawi świata. Numer dopuszczenia podręcznika to: 636/1/2015. Ciekawi świata 1. Chemia Podręcznik Zakres rozszerzony szkoły ponadgimnazjalne jest zgodny z nową podstawą programową.
S
Szczegóły
Dział: Podręczniki szkolne
Kategoria: liceum i technikum,  klasa 1 po podstawówce,  chemia,  podręcznik,  klasa 2 po podstawówce,  chemia
Wydawnictwo: Operon
Oprawa: miękka
Wymiary: 170x240
Ilość stron: 272
Nr dopuszczenia: 636/1/2015

RECENZJE - Podręcznik - Ciekawi świata 1. Chemia Podręcznik Zakres rozszerzony szkoły ponadgimnazjalne

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

4.5/5 ( 17 ocen )
 • 5
  14
 • 4
  0
 • 3
  1
 • 2
  2
 • 1
  0

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: