MySQL: książki, podręczniki | Gandalf.com.pl
SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

MySQL – książki

W ofercie sklepu internetowego Gandalf.com.pl znajdziesz najpopularniejsze książki do nauki zagadnień informatycznych. Wśród nich dostępne są te należące do działu MySQL.

MySQL – podręcznik

Termin MySQL jest dla Ciebie niejasny? Spieszymy z wyjaśnieniem. Jest to najbardziej znany relacyjny system baz danych, który razem z Apache i parserem PHP tworzy serwer LAPM, będący podstawą obsługi znacznej części stron WWW.

Dzięki książce MySQL masz szansę zdobyć wiedzę i umiejętności odnoszące się do instalacji i konfiguracji systemu, znajdującego się w różnych systemach operacyjnych, na przykład Windows czy Linux. MySQL – podręcznik pozwoli Ci poznać język SQL oraz wariant tego języka obsługiwany przez MySQL.

MySQL – książka

Bezdyskusyjną zaletą systemu MySQL jest jego prosta obsługa. Oznacza to, że nawet osoby będące na poziomie początkującym użytkowania programów i systemów informatycznych powinny płynnie opanować jego funkcje. Odpowiednie książki MySQL umożliwią Ci projektowanie i tworzenie baz danych oraz administrowanie serwerem MySQL.

W ofercie Gandalf.com.pl znajdziesz przewodniki napisane zrozumiałym językiem, które ułatwią Ci nabyć wiedzę i umiejętności odnoszące się do efektywnego i produktywnego używania MySQL. Wyjaśniają one, jak umieszczać dane w bazach oraz w jaki sposób formułować zapytania, a także jak używać MySQL w połączeniu z PHP do tworzenia stron WWW.

Najlepsze książki MySQL

Oczywiście na wydawniczym rynku znajdziemy także podręczniki MySQL dla bardziej zaawansowanych użytkowników HTML. Zajrzyj na stronę Naszego sklepu internetowego i wybierz najlepszą książkę do nauki MySQL.


W tej kategorii znajdziesz książki o tematyce: Książki - MySQL. Niskie ceny, szeroki wybór, szybka dostawa - sprawdź. Liczba produktów to: 3 - wszystkie w bardzo korzystnych cenach! Najnowsze bestsellery kupisz w Gandalf.com.pl z rabatami sięgającymi 89%.
z2