SQL: książki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

SQL Server – książki

Wymiana informacji to absolutna podstawa – również w świecie informatyki. Tu bazy danych stają się fundamentem Internetu i nie tylko. W większości przypadków, bazami danych zarządza się na serwerach z wykorzystaniem oprogramowania SQL Server od Microsoft. To uniwersalne i wielofunkcyjne narzędzie, które zyskało popularność m.in. dzięki intuicyjnemu działaniu i bogactwie gamy zastosowań. Sprawdź ofertę podręczników w kategorii: SQL Server – książki na Gandalf.com.pl.

SQL Server

Zastanawiasz się, czym jest właściwie SQL Server? Jest to kategoria publikacji, opisująca system zarządzania bazą danych, która rozpowszechniana jest przez firmę Microsoft. Dzięki MS SQL książce będziesz miał okazję zapoznać się z różnicami, które pojawią się między językiem zapytań SQL a Transact-SQL. Podręczniki odnoszące się do SQL Server przydadzą się programistom, analitykom, projektantom baz danych.

SQL Server książka

SQL Server to ważne narzędzie, które umożliwi szybkie i niezawodne przechowywanie i udostępnianie danych. Sprawdź poszczególne podręczniki SQL Server, umożliwiające poznanie prostych i bardziej złożonych zagadnień, wśród których znajdują się podzapytania, funkcje i procedury składowane, kursory, wyzwalacze, więzy tabel, XML, JSON.

Rozpoczynasz swoją przygodę z SQL Server? A może jesteś już zaawansowanym userem i interesują Cię różne tweaki i ukryte funkcje, które zoptymalizują wykonywanie zadań? Służymy pomocą. W Gandalfie czeka na Ciebie moc profesjonalnych wydań związanych z SQL – to książki, dzięki którym Twoja praca, jak i zabawa z serwerami SQL będzie prostsza oraz przyjemniejsza. Sprawdź już teraz i poszerz zakres swojej wiedzy!


W tej kategorii znajdziesz książki o tematyce: Książki - SQL Server. Niskie ceny, szeroki wybór, szybka dostawa - sprawdź. Liczba produktów to: 14 - wszystkie w bardzo korzystnych cenach! Najnowsze bestsellery kupisz w Gandalfie z rabatami sięgającymi 53%.

z2
z2