Excel: książki, poradniki, literatura | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Excel książki

Excel to arkusz kalkulacyjny, który produkowany jest przez firmę Microsoft między innymi dla systemów Windows i Android. Aplikacja stosowana jest do wykonywania obliczeń, które są zestawiane w postaci tabeli. Arkusz wykorzystywany jest zarówno przez użytkowników domowych, jak i przez firmy i instytucje. Sprawdź kategorię: Excel literatura na Gandalf.com.pl i poznaj tajniki aplikacji, która usprawniła działanie każdego przedsiębiorstwa.

Książka do nauki Excela

Podręczniki opracowywane są na różnych poziomach – zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych użytkowników aplikacji Excel. Poradniki umożliwią Ci nabycie wiedzy i umiejętności w zakresie sortowania danych, tworzenia tabeli przestawnych i wykresów, formatowania komórek. Dzięki książce do nauki Excela dowiesz się, jak należy wykorzystywać bazy danych.

Nauka Excela – książka

Excel jest niezbędny do prawidłowego działania biur, uczelni, szkół, a także domu. Książki Excel pozwolą Ci zgłębić znany na całym świecie arkusz kalkulacyjny. W dostępnych podręcznikach omówione zostały zastosowania funkcji matematycznych, finansowych, bazodanowych, które widoczne są w programie. Dzięki Excelowi będziesz mógł stworzyć różnego typu wykresy, które są przydatne, chociażby w matematyce czy ekonomii.

Excel – książki

W dziale Excel – książki znajdziemy najważniejsze publikacje, które przydadzą się zarówno w pracy, jak i w domu. Zwróć uwagę między innymi na takie poradniki jak: Excel 101 formuł gotowych do użycia, Wykresy w Excelu. Przykłady i triki 2.0, Excel w firmie. Praktyczne rozwiązania 2.0, Microsoft Excel w pracy finansisty. Analiza i modelowanie danych finansowych.

Program ułatwia analizę różnego typu informacji z przeszłości, ale sprawdzi się także w trakcie tworzenia planów, harmonogramów oraz prognozowania wyników i zdarzeń. Proste kombinacje arkuszowe usprawnią Twoje życie i pracę bez dodatkowej wiedzy analitycznej i statystycznej. Zapoznaj się z Naszą ofertą książek do nauki Excela – z pewnością każdy znajdzie tutaj coś dla siebie.


W tej kategorii znajdziesz książki o tematyce: Książki - Excel. Niskie ceny, szeroki wybór, szybka dostawa - sprawdź. Liczba produktów to: 66 - wszystkie w bardzo korzystnych cenach! Najnowsze bestsellery kupisz w Gandalfie z rabatami sięgającymi 57%.

z11
z11