SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Zemsta królowej piratów

Córka Króla Piratów Tom 3

O Akcji

Akcja Podziel się książką skupia się zarówno na najmłodszych, jak i tych najstarszych czytelnikach. W jej ramach możesz przekazać książkę oznaczoną ikoną prezentu na rzecz partnerów akcji, którymi zostali Fundacja Dr Clown oraz Centrum Zdrowego i Aktywnego Seniora. Akcja potrwa przez cały okres Świąt Bożego Narodzenia, aż do końca lutego 2023.
Dowiedz się więcej
 • Promocja
  image-promocja

książka

Wydawnictwo Filia
Data wydania 2023
Oprawa miękka
Liczba stron 384

Opis produktu:

Nie możesz obawiać się mroku, gdy sam jesteś czającym się w cieniu potworem.

Osiemnastoletnia Sorinda, zabójczyni szczycąca się niesłychaną reputacją, otrzymuje zadanie niepodobne do żadnego innego. Królowa Piratów Alosa zleca jej dowodzenie starannie wyselekcjonowaną załogą podczas niebezpiecznej misji ratunkowej, a jej sternikiem zostaje nie kto inny jak irytujący Kearan. Żeglując po zdradzieckich wodach, Sorinda budzi Króla Głębin, który przyzywa armię nieumarłych. Przetrwanie będzie wymagało od Sorindy i Kearana naprawdę wielkiego trudu. Czy piratce uda się ocalić świat, czy może czekać ją będzie los gorszy niż śmierć ? zostanie nieumarłą Królową kontrolowaną przez samego Króla Głębin?
S
Szczegóły
Dział: Książki
Wydawnictwa: Filia
Kategoria: Dla dzieci,  Dla młodzieży,  Książki przygodowe,  Fantastyka,  fantasy,  książki na jesienne wieczory,  książki o piratach
Wydawnictwo: Filia
Oprawa: miękka
Okładka: miękka
Rok publikacji: 2023
Wymiary: 135x205
Liczba stron: 384
ISBN: 9788383570990
Wprowadzono: 03.11.2023

Tricia Levenseller - przeczytaj też

RECENZJE - książki - Zemsta królowej piratów, Córka Króla Piratów Tom 3 - Tricia Levenseller

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

4.5/5 ( 2 oceny )
 • 5
  1
 • 4
  1
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję:

Anitka170

ilość recenzji:267

16-02-2024 10:32

?Nie możesz obawiać się mroku, skoro jesteś czającym się w ciemności potworem?.

Ponownie wypływamy na nieznane wody. Tym razem wraz z Sorinda i Kearanem. Skryta zabójczyni i niepijący sternik to połączenie, które gwarantuje niezapomniane przygody. Statek ?Zemsta? wyrusza na poszukiwania zaginionych kobiet, które szpiegowały króla lądu.

Czy misja ratunkowa się powiedzie? Jakie niebezpieczeństwa napotka Pani Kapitan na swojej drodze?

Głównych bohaterów mogliśmy poznać w poprzednich częściach, jednak były to zdawkowe informację. W tej części poznajemy ich myśli, uczucia i przeszłość. Przeszłość, która miała znaczący wpływ na ich zachowanie.

Podróż w najdalsze zakątki świata gwarantuje spotkania z różnymi stworami. Ciekawość mnie zżerała, czym tym razem autorka mnie zaskoczy. Wyszło jej to nad wyraz dobrze. Wykreowała potwora, o którym jeszcze nie słyszałam. Do tego doszedł Król Głębin, który potrafi wskrzesić umarłych. Nic tylko czytać.

?Wybałuszam oczy, gdy stwór coraz bardziej się wynurza. Z końca macki patrzy na nas wszystkich niemrugające oko?.

Sorinda skrywa wiele tajemnic, których odkrywanie krok po kroku stanowiło niemałe wyzwanie. Kobieta nie lubi ludzi, woli raczej żyć w cieniu i obserwować wszystko. Uczucia są jej obce.

?Moje człowieczeństwo zawarte jest w maleńkim punkcie, gdzie powinno znajdować się moje serce. Czuję to w piersi, rozpalony węgielek, który rozgrzewa mnie od środka. Co się stanie, jeśli zgaśnie??

Miło spędziłam czas z bohaterami książki, jednakże dwa pierwsze tomy czytałam z większym zaangażowaniem. Nie porwała mnie w stu procentach ta historia, lecz nie oceniam jej najgorzej. Piracki klimat został jak najbardziej zachowany.

Polecam całą trylogię.

Opinia bierze udział w konkursie

Czy recenzja była pomocna?

Kama

ilość recenzji:294

26-11-2023 16:22

Nie możesz obawiać się mroku, gdy sam jesteś czającym się w cieniu potworem.
Jeśli czekasz na odpowiednią chwilę to ta.

Czy jesteście fanami Piratów z Karaibów? Jeśli tak z pewnością pokochacie tę książkę, tu naprawdę czuć podobne wibracje.

Sorinda ma osiemnaście lat i od ponad dekady odniera życie innym. Bycie zabójczynią królowej piratów, Alosy jest niezwykle trudnym, lecz istotnym zadaniem..
Tym razem monarchini powierza swej przyjaciółce misję bardzo nietypową. Dziewczyna ma wyruszyć na poszukiwanie sześciu zaginionych kobiet.. załogantek Alosy.
Po raz pierwszy nastolatka, będąca na co dzień introwertycznym i dość zamkniętym w sobie człowiekiem musi wyjść ze swojej strefy komfortu i wziąć odpowiedzialność za innych , na domiar złego Sorze ma towarzyszyć sternik.. niestety Kearan delikatnie mówiąc nie budzi sympatii młodej piratki...
Czy drużyna okrętu o nazwie "Zemsta" wykona zadanie i wróci cało do zamku?
Co się stanie, gdy ludzie nieświadomie obudzą pradawną magię? Czy Sorinda zdecyduje się otworzyć serce przed mężczyzną, którym wcześniej gardziła?

To było coś fantastycznego. Ciekawa , wartka akcja , wspaniały pomysł zarówno na fabułę jak i bohaterów.
Ogromnym atutem powieści jest również relacja między głównymi postaciami ??
A także elementy fantasy - starożytne moce , skarby , syreny i potwory rodem z koszmaru to ledwie początek.
Z piórem Tricii zetknęłam się czytając Blade of secrets i od tamtej chwili po prostu ją uwielbiam.
Polecam najgoręcej jak się tylko da ??

Opinia bierze udział w konkursie

Czy recenzja była pomocna?