rozwiń
rozwiń
zwiń
zwiń
wpisz minimum 3 znaki
Sodoma Hipokryzja i władza w Watykanie
ocena: 6, głosów: 33
 
powiększenie

Sodoma
Hipokryzja i władza w Watykanie (miękka)

książka

Wydawnictwo: Agora

Oprawa: miękka

Ilość stron: 640

Wysyłamy w: 24h pomoc Ten produkt zamówiony do godz. 13 zostanie wysłany jeszcze dzisiaj! Dotyczy zamówień potwierdzonych, opłaconych przez pobranie, PayU, kartą.

Odbiór w Łodzi już jutropomoc Ten produkt zamówiony do godz. 13 możesz odebrać już tego samego dnia w godzinach 14-18 lub w następne dni od godz. 9. Zapraszamy na ul. Beskidzką 37 w Łodzi!

Książka bierze udział w akcji charytatywnej pomoc Dodaj produkt do koszyka, zaznacz pole "przekaż książkę dla seniora" i wesprzyj akcję "Podziel się książką"!Tylko jedna książka zostanie przekazana do Łódzkiego Centrum Aktywnego i Zdrowego Seniora. Dziękujemy w imieniu Seniorów!

Nasza cena: 32,38

Cena detaliczna: 49,82

U nas taniej o 35%

dodaj do przechowalni dodaj do listy życzeń Dodaj do koszyka
Powrót GRATIS! Do każdego zamówienia zakładka mola książkowego!
  • Opis

  • Szczegółowe informacje

  • Recenzje (3)

Sodoma, Hipokryzja i władza w Watykanie - opis produktu:

Kilkudziesięciu kardynałów oraz setki biskupów i księży zgodziło się rozmawiać z francuskim socjologiem i pisarzem Fredericem Martelem. Wśród nich znaleźli się zdeklarowani homoseksualiści, którzy odsłonili przed nim świat wielkiej szafy, w której ukrywają się księża geje, i dzięki którym poznał pilnie strzeżone tajemnice Watykanu.

`Sodoma` to opowieść o konsekwencjach ukrywania własnej orientacji. O podwójnym życiu Kościoła. O hipokryzji, która stoi za najważniejszymi decyzjami kościelnych hierarchów i wpływa na funkcjonowanie całego Kościoła. Zdaniem Martela to homoseksualizm kleru jest kluczem, który pozwala najlepiej zrozumieć pontyfikaty Jana Pawła II, Benedykta XVI i być może Pawła VI oraz papieża Franciszka. Bowiem to właśnie w Kościele istnieje największa społeczność homoseksualistów na świecie.

Dlaczego homoseksualni duchowni są największymi homofobami? Dlaczego ukrywają seksualnych przestępców w koloratkach? Dlaczego zawsze zależało im i zależy nadal na zachowaniu w Kościele konserwatywnego status quo? Za co tak nienawidzą papieża Franciszka? Na te i wiele innych pytań Martel szuka odpowiedzi w książce, która jest efektem czteroletniego śledztwa w trzydziestu krajach.

Sodoma, Hipokryzja i władza w Watykanie - szczegółowe informacje:

Dział: Książki

Promocje: okazje do -60%
Kategoria: literatura faktu i reportaż
Wyróżnione: podziel się książką

Wydawnictwo: Agora
Oprawa:miękka
Okładka:miękka
Wymiary:135x210
Ilość stron:640
ISBN:978-83-268-2789-1
Wprowadzono: 10.04.2019
i zgarniaj nagrody napisz recenzję

Sodoma, Hipokryzja i władza w Watykanie - recenzje klientów

18/04/2019
recenzja dotyczy produktu: Książka

Idźcie i głoście... treść tej książki. Precyzyjna, pełna znaczących i bezdyskusyjnych faktów, od których Kościół się nie odgrodzi, a miejmy nadzieję, że będzie musiał się z nimi skonfrontować, jak każda inna instytucja. Mocne uderzenie.

18/04/2019
recenzja dotyczy produktu: Książka

Za mną dopiero kilka rozdziałów, bo to potęzna książka (700stron!!!), ale w ogóle się nie nudzi, co więcej - każdy kolejny rozdział coraz bardziej zaciekawia przez dopracowane szczegóły.

15/04/2019
recenzja dotyczy produktu: Książka

Szokuje, to na pewno. I dla tego szoku i prawdy zdecydowanie warto kupić.

Książkowe bestsellery z tych samych kategorii

Złota klatka

C. Lackberg

książka (miękka)

23,89 zł taniej -40%

Pacjentka

A. Michaelides

książka (miękka)

25,89 zł taniej -35%

Wrócę, gdy będziesz spała Rozmowy z ...

P. Dołowy

książka (twarda)

25,87 zł taniej -35%

Opowieści dla dzieci, które chcą być ...

B. Brooks

książka (twarda)

29,89 zł taniej -40%

Zobacz również

Sprawa Hoffmanowej

K. Zyskowska-Ig...

książka (miękka)

25,85 zł taniej -35%

Zły las

A. Pilipiuk

książka (miękka)

29,85 zł taniej -25%

Pestki

A. Ciarkowska

książka (twarda)

25,85 zł taniej -35%

Szept syberyjskiego wiatru

D. Gąsiorowska

książka (miękka)

27,87 zł taniej -30%

Ciekawe pomysły Gandalfa

książka

31.51 zł

taniej -19%

Las Vegas. Amerykańska Sodoma i Gomora

W trakcie swojej ponad 100-letniej historii przez Las Vegas przewinęła się cała armia ludzi, którzy należeli do niemałej grupy skrajnych egocentryków, chorobliwych hazardzistów, skorumpowanych polityków, żądnych władzy i pieniędzy przedsiębiorców, byłych klientów zakładów karnych, przemytników, bimbrowników, gangsterów, policjantów z przeszłością...

książka

29.86 zł

taniej -19%

Sodoma

  Nadchodzi dzień sądu...   Wielka radość dla miłośników Agenta Dołu i Psa w studni! Marcin Wolski po sukcesach na niwie historii alternatywnych powraca w dawnym stylu. Zaprasza do współczesnej Sodomy i każe swemu bohaterowi powtórzyć zadanie, które Bóg zlecił ongiś Lotowi. Jeśli nie znajdzie dziesięciu sprawiedliwych, jego miasto, gigantyczna...

ebook

27.55 zł

taniej -20%

Sodoma - mobi, epub Hipokryzja i władza w...

Kilkudziesięciu kardynałów oraz setki biskupów i księży zgodziło się rozmawiać z francuskim socjologiem i pisarzem Fredericem Martelem. Wśród nich znaleźli się zdeklarowani homoseksualiści, którzy odsłonili przed nim świat wielkiej szafy, stanowiącej wygodną skrytkę dla księży gejów, i wprowadzili w pilnie strzeżone tajemnice Watykanu. Sodoma to opowieść...

ebook

3.67 zł

taniej -15%

Sodoma i Gomora - mobi, epub

Sodoma i Gomora to czwarty tom cyklu powieści Marcela Prousta W poszukiwaniu straconego czasu. Wydawnictwo Avia Artis zaprasza do zapoznania się z tym niekwestionowanym dziełem literatury światowej we wspaniałym tłumaczeniu Tadeusza Boya-Żeleńskiego.

ebook

24.30 zł

taniej -10%

Sodoma - mobi, epub

Nadchodzi dzień sądu. Wielka radość dla miłośników Agenta Dołu i Psa w studni! Marcin Wolski po sukcesach na niwie historii alternatywnych powraca w dawnym stylu. Zaprasza do współczesnej Sodomy i każe swemu bohaterowi powtórzyć zadanie, które Bóg zlecił ongiś Lotowi. Jeśli nie znajdzie dziesięciu sprawiedliwych, jego miasto, gigantyczna...

ebook

4.60 zł

taniej -15%

Sodoma i Gomora - mobi, epub

"Sodoma i Gomora" Marcela Prousta to czwarta część cyklu powieściowego "W poszukiwaniu straconego czasu", uznawanego za arcydzieło światowej literatury. `(...) Proust lekceważy sobie to, co zazwyczaj stanowi siłę i urok powieści: fabułę, wikłanie przygód. Nigdy nie ślizga się po powierzchni zjawisk, zawsze drąży w głąb, a...

Brak list życzeń:

Utwórz

zamówienie tradycyjne
Brak produktów w koszyku
Brak produktów w koszyku

23.89

2.99

14.99

14.99

2.99

1.98

8.99

Łączna wartość zamówienia: 0 zł0 zł
Dostawa i płatność › Płatność › przejdź do koszyka
rozwiń
Wpisz numer
Swojego zamówienia (xxxxxx/rrrr)
Sprawdź

Powiadom kiedy produkt będzie dostępny

Wpisz swój adres e-mail: