SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Pakiet serii Potęga Trójki

Seria trzecia cyklu Wojownicy

O Akcji

Akcja Podziel się książką skupia się zarówno na najmłodszych, jak i tych najstarszych czytelnikach. W jej ramach możesz przekazać książkę oznaczoną ikoną prezentu na rzecz partnerów akcji, którymi zostali Fundacja Dr Clown oraz Centrum Zdrowego i Aktywnego Seniora. Akcja potrwa przez cały okres Świąt Bożego Narodzenia, aż do końca lutego 2023.
Dowiedz się więcej
 • Bestseller
  image-bestseller
 • Promocja
  image-promocja

Opis produktu:

W skład pakietu wchodzą:

1. Widzenie Tom 1
2. Mroczna Rzeka Tom 2
3. Wyrzutek Tom 3
4. Zaćmienie Tom 4
5. Długie cienie Tom 5
6. Wschód Słońca Tom 6

WidzenieOstrokrzewiasta Łapa, Sójcza Łapa i Lwia Łapa pochodzą z silnego rodu: to dzieci Wiewiórczego Lotu i Jeżynowego Pazura, dwojga z najszlachetniejszych wojowników Klanu Pioruna, i wnuczęta wielkiego przywódcy, Ognistej Gwiazdy. Cała trójka posiadła nietypową moc i umiejętności i jest gotowa, by przekazać swoją siłę całemu klanowi. Jednak te młode koty otacza również mnóstwo sekretów, a tajemnicza przepowiednia zwiastuje kłopoty. Koty nieurodzone w klanie zmagają się z gniewem pobratymców, a Kodeks Wojownika zaczyna broczyć krwią. Siła wszystkich młodych kotów będzie potrzebna, by zapewnić klanom przetrwanie.

Mroczna RzekaLwia Łapa, Ostrokrzewiasta Łapa i Sójcza Łapa, wnuki przywódcy klanu, Ognistej Gwiazdy, świetnie sobie radzą jako uczniowie Klanu Pioruna. Jednak ich nowe obowiązki przynoszą nowe niebezpieczeństwa, a każdy z młodych kotów stoi na krawędzi ciemności: płynącej z przeszłości, od klanów ? i od nich samych.

WyrzutekSójcza Łapa wierzy, że klucz do potęgi, która według przepowiedni przypadnie jemu i jego rodzeństwu, leży zakopany w dalekiej przeszłości, wraz ze starożytnymi kotami, które wiele sezonów temu kroczyły ścieżkami dzisiejszych wojowników. Młody medyk odpowiedzi na swoje pytania szuka wśród górskich szczytów - w domu Plemienia Płynącej Wody. Lwia Łapa i Ostrokrzewiasta Łapa również ruszają w góry, mają jednak ku temu zupełnie inne powody. Jeśli trójce młodych kotów uda się dotrzeć na miejsce, odkryją więcej, niż się spodziewali

ZaćmienieWnuki Ognistej Gwiazdy poznały już treść przepowiedni dotyczącej swojego przeznaczenia. Życie ze świadomością, że są odpowiedzialni za przyszłość klanów nie jest łatwe. Jednocześnie każde z nich marzy o władzy - Lwia Łapa chce być niepokonanym wojownikiem, Ostrokrzewiasta Łapa marzy o zostaniu wspaniałą przywódczynią, a Sójcza Łapa wie, że tylko on widzi prawdziwą przeszłość i przyszłość ich wszystkich. Siła tej trójki jest poddana próbie podczas nieoczekiwanego ataku na Klan Pioruna - rozpętuje się walka, jakiej klany nigdy dotąd nie widziały. Nad lasem zawisa cień, a tajemniczy nieznajomy ostrzega klany przed kolejnym niebezpieczeństwem. Wygląda na to, że tym razem nawet Klan Gwiazdy nie ma dla kotów żadnej odpowiedzi

Długie cienieKlany są pogrążone w chaosie. Klan Cienia odwrócił się od Klanu Gwiazdy, zawierzając mrocznym przepowiedniom Sola, niezwykłego kota, który przepowiedział zaćmienie słońca. Ale nie wszyscy stracili wiarę w wojowniczych przodków. Szukając odpowiedzi, Sójcza Łapa odkrywa przeszłość klanów, sięgającą dalej niż Klan Gwiazdy, a Ostrokrzewiasty Liść obawia się, że gdy koty przestaną wierzyć, odmówią też życia w zgodzie z kodeksem wojownika. W międzyczasie Lwi Płomień jest torturowany krwawymi wizjami, w których zabija swoją dawną przyjaciółkę. Wkrótce na jaw wychodzi tajemnica, która rzuci mroczne cienie na przyszłość rodzeństwa?

Wschód słońca`Wschód słońca. Wojownicy. Potęga Trójki. Tom 6` autorstwa Erin Hunter to budząca skrajne emocje propozycja dla wszystkich miłośników literatury fantasy i science fiction oraz... miłośników włochatych czworonogów!

Klan Pioruna pogrąża się w głębokiej żałobie po niespodziewanej i enigmatycznej utracie Jesionowego Futra. Kto stoi za jego śmiercią? Atmosfera staje się coraz bardziej napięta, a wśród czworonogów wkrada się narastająca podejrzliwość i chaos. Wszyscy próbują ustalić szczegóły jego tajemniczej śmierci.

W tym samym czasie Lwi Płomień, Sójcze Pióro i Ostrokrzewiasty Liść stają przed rozwikłaniem zagadki sprzed wielu lat. Na światło dzienne wychodzi wiele kłamstw i zatajonych wcześniej faktów - trójka bohaterów będzie musiała odkryć swoje prawdziwe pochodzenie. Kiedy okazuje się, że całe życie było jednym wielkim kłamstwem, Ostrokrzewiasty Liść postanawia dopuścić się niecodziennego czynu, który wstrząśnie całym kocim światem...

`Wschód słońca. Wojownicy. Potęga Trójki. Tom 6` to kolejna część bestsellerowego cyklu, pełna intryg, tajemnic i nieoczekiwanych zwrotów akcji, które trzymają w napięciu do ostatniej strony!

Co czytać dalej, po trzeciej serii
S
Szczegóły
Dział: Książki
Promocje: bestsellery,  Książki na prezent 🎁,  Dzień Chłopaka,  Dzień Dziecka,  Książkowe ferie zimowe,  wysyłka 24h
Wydawnictwa: Nowa Baśń
Kategoria: Dla młodzieży,  książki fantasy,  fantastyka,  fantasy,  pakiety,  książki na jesienne wieczory
Oprawa: miękka
Okładka: miękka
Rok publikacji: 2024
Wymiary: 140x205
Liczba stron: 2457
Wprowadzono: 06.02.2024

RECENZJE - książki - Pakiet serii Potęga Trójki, Seria trzecia cyklu Wojownicy - PRACA ZBIOROWA

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

0/5 ( brak ocen )
 • 5
 • 4
 • 3
 • 2
 • 1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: