SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie
Autor

Katarzyna Nosowska - biografia

Polska artystka, piosenkarka, kompozytorka, autorka tekstów, książek i felietonów. Kobieta o wielu twarzach, która wciąż chętnie odkrywa samą siebie na różnych płaszczyznach. Katarzyna Nosowska jest również laureatką wielu nagród z różnych dziedzin. Przez wiele lat była wokalistką zespołu rockowego Hey, ale w swoim dorobku artystycznym ma także karierę solową. W ostatnim czasie aktywnie działa na płaszczyźnie literackiej, publikując książki i krótsze formy.

Katarzyna Nosowska – książki


W swoich książkach Katarzyna Nosowska jest głosem otuchy dla czytelnika, sprawia, że uśmiechniesz się nawet w najtrudniejszy dzień! Opowiada w nich o wszystkim: o życiu, obowiązujących modach, problemach, pandemii i innych, mniej lub bardziej poważnych kwestiach. Książki Katarzyny Nosowskiej nawołują do zachowania dystansu, bo on jako jedyny pomoże nam utrzymać zdrowy rozsądek w tych zwariowanych czasach. Pisze lekkim i zrozumiałym językiem, a mimo to konkretnie i dosadnie. Jest tym, czego nam trzeba, dlatego jest uwielbiana przez czytelników! Dodatkowo jej literatura często wzbogacona jest ilustracjami, więc jest to zarówno pozycja dla ducha, jak i dla oka. 

Książki Katarzyny Nosowskiej – tytuły


W swoim dorobku literackim Katarzyna Nosowska ma pozycje takie jak A ja żem jej powiedziała… oraz Powrót z Bambuko. To nowatorskie książki, w których autorka przemawia wprost do czytelnika, poruszając ważne, aktualne tematy, ale w sposób lekki i przystępny. Katarzyna Nosowska w książkach służy radą i pomocną dłonią. Sam się przekonaj!

W księgarni internetowej Gandalf znajdziesz 12 książek, których autorem jest: Katarzyna Nosowska. Dostępne formaty: miękka, twarda.
Tytuły autora dostępne są w kategoriach: literatura piękna, eseje, felietony i publicystyka literacka, literatura piękna, literatura piękna, biografie, wspomnienia, eseje, felietony i publicystyka, Książki na prezent 🎁, audiobooki na prezent, bestsellery, audiobooki w podróży, wysyłka 24h, eseje, felietony i publicystyka literacka, bestsellery wszech czasów.

Na książki autora Katarzyna Nosowska mamy rabaty sięgające do 37%.
... ...