SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Prawo w XXI wieku Księga pamiątkowa 50-lecia Instytutu Nauk Prawnych Polskiej Akademii Nauk

O Akcji

Akcja Podziel się książką skupia się zarówno na najmłodszych, jak i tych najstarszych czytelnikach. W jej ramach możesz przekazać książkę oznaczoną ikoną prezentu na rzecz partnerów akcji, którymi zostali Fundacja Dr Clown oraz Centrum Zdrowego i Aktywnego Seniora. Akcja potrwa przez cały okres Świąt Bożego Narodzenia, aż do końca lutego 2023.
Dowiedz się więcej
 • Promocja
  image-promocja

książka

Wydawnictwo SCHOLAR
Oprawa twarda
Ilość stron 1176
 • Wysyłamy w 24h
 • Inpost Pay z kodem PAY20 pod produktem

Opis produktu:

Instytut Nauk Prawnych PAN istnieje już 50 lat. Tom, który oddajemy dzisiaj do rąk Czytelników, ma dla Instytutu i jego pracowników znaczenie szczególne. Na zaproszenie Komitetu Redakcyjnego grono znakomitych autorów w kraju i za granicą zgodziło się napisać teksty zawierające ich przemyślenia o roli systemów prawa wewnętrznego, europejskiego i międzynarodowego w erze globalizacji. Są to dwie grupy osób: pracownicy Instytutu oraz osoby w jakiś sposób związane z Polską Akademią Nauk, współpracujące z Instytutem przede wszystkim w ostatnich latach. Znajdujemy wśród nich sędziów najwyższych sądów i trybunałów krajowych i międzynarodowych profesorów wyższych uczelni oraz wybitnych praktyków. Zaproponowany temat miał na celu przedstawienie współczesnych problemów systemu prawnego w jego międzynarodowych uwarunkowaniach - związanych przede wszystkim z członkostwem Polski w Unii Europejskiej oraz funkcjonowaniem naszego kraju w międzynarodowych stosunkach gospodarczych.
S
Szczegóły
Dział: Książki
Kategoria: nauki społeczne,  prawo,  teoria prawa i prawo rzymskie,  książki na pierwszy rok prawa
Wydawnictwo: SCHOLAR
Oprawa: twarda
Wymiary: 170x245
Ilość stron: 1176
ISBN: 83-7383-205-X
Wprowadzono: 07.11.2006

Książkowe bestsellery z tych samych kategorii

RECENZJE - książki - Prawo w XXI wieku Księga pamiątkowa 50-lecia Instytutu Nauk Prawnych Polskiej Akademii Nauk - Władysław Czapliński

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

4.3/5 ( 7 ocen )
 • 5
  5
 • 4
  0
 • 3
  1
 • 2
  1
 • 1
  0

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: