SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Współpraca w zakresie wymiaru sprawiedliwości i spraw wewnętrznych w Unii Europejskiej

O Akcji

Akcja Podziel się książką skupia się zarówno na najmłodszych, jak i tych najstarszych czytelnikach. W jej ramach możesz przekazać książkę oznaczoną ikoną prezentu na rzecz partnerów akcji, którymi zostali Fundacja Dr Clown oraz Centrum Zdrowego i Aktywnego Seniora. Akcja potrwa przez cały okres Świąt Bożego Narodzenia, aż do końca lutego 2023.
Dowiedz się więcej
 • Promocja
  image-promocja

książka

Wydawnictwo Aspra JR F.H.U.
Oprawa miękka
Ilość stron 326

Opis produktu:

Prof. zw. dr hab. Władysław Czapliński, profesor nauk prawnych, profesor w Instytucie Nauk Prawnych PAN i w Centrum Europejskim UW, autor wielu monografii i artykułów w czasopismach krajowych i zagranicznych. Specjalizuje się w prawie międzynarodowym publicznym (odpowiedzialność międzynarodowa, podmiotowość w prawie międzynarodowym, uznanie) oraz prawie Unii Europejskiej. Jest członkiem Komitetu Nauk Prawnych PAN.

Dr Agnieszka Serzysko, radca prawny, doktor nauk prawnych, współpracownik Centrum Europejskiego UW oraz Instytutu Wymiaru Sprawiedliwości, autorka artykułów w czasopismach krajowych i zagranicznych. Specjalizuje się w prawie karnym Unii Europejskiej oraz prawie bankowym. Jest członkiem European Research Academy, ekspertem Fair Trials International, ekspertem Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka w projekcie Europa Praw Człowieka.
S
Szczegóły
Dział: Książki
Kategoria: nauki społeczne,  prawo,  UE
Wydawnictwo: Aspra JR F.H.U.
Oprawa: miękka
Okładka: miękka
Wymiary: 160x234
Ilość stron: 326
ISBN: 978-83-7545-763-6
Wprowadzono: 28.06.2017

Książkowe bestsellery z tych samych kategorii

RECENZJE - książki - Współpraca w zakresie wymiaru sprawiedliwości i spraw wewnętrznych w Unii Europejskiej - Władysław Czapliński, Agnieszka Serzysko

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

4.5/5 ( 8 ocen )
 • 5
  6
 • 4
  1
 • 3
  0
 • 2
  1
 • 1
  0

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: