SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Nawigatorzy Diuny (twarda)

O Akcji

Akcja Podziel się książką skupia się zarówno na najmłodszych, jak i tych najstarszych czytelnikach. W jej ramach możesz przekazać książkę oznaczoną ikoną prezentu na rzecz partnerów akcji, którymi zostali Fundacja Dr Clown oraz Centrum Zdrowego i Aktywnego Seniora. Akcja potrwa przez cały okres Świąt Bożego Narodzenia, aż do końca lutego 2023.
Dowiedz się więcej
 • Promocja
  image-promocja
 • Nowość
  image-nowość

książka

Wydawnictwo REBIS
Data wydania 2024
z serii Diuna
Oprawa twarda w obwolucie
Ilość stron 528
 • Wysyłamy w 24h - 48h
 • Inpost Pay z kodem PAY20 pod produktem

Opis produktu:

Poznaj finałową odsłonę spektakularnej trylogii Wielkie Szkoły Diuny, której akcja toczy się w odległej przyszłości, gdzie mieszkańcy pustynnej planety Arrakis wciąż muszą mierzyć się z przeciwnościami losu. Autorzy tej opowieści zabiorą Cię w podróż przedstawiającą działania decydujące o losie całego Imperium.
Warto zauważyć, że seria Diuna uznawana jest za jedno z najważniejszych dzieł w historii literatury science fiction. Zdobyła uznanie czytelników i krytyków za swoją głębię, złożoność świata oraz poruszanie różnorodnych tematów, takich jak polityka, religia czy ekologia.

Nawigatorzy Diuny - zarys fabuły


Podróż rozpoczyna się sto lat po krwawych walkach z myślącymi maszynami. W momencie, gdy ludzkość zaczęła już optymistycznie myśleć o przyszłości. Zakazane zostało wykorzystanie sztucznej inteligencji czy komputerów. W centrum wydarzeń stoi Roderick Corrino, który próbuje rozsądnie władać Imperium. Na drodze do osiągnięcia zamierzonych celów stają mu jednak fanatyczni butlerianie oraz Josef Venport - postać z mroczną przeszłością, mogąca być kluczem do ocalenia ludzkości.

Brian Herbert i Kevin J. Anderson - autorzy książki Nawigatorzy Diuny, do gry postanowili włączyć jeszcze jednego gracza, zgromadzenie żeńskie Matki Przełożonej Valii. Ich wpływ rośnie niepostrzeżenie, a ich działania mogą odwrócić bieg historii.

Nawigatorzy Diuny - zaproszenie do podróży


Science fiction stawia przed nami pytania o to, co może się wydarzyć w przyszłości, jakie technologie mogą zostać odkryte, a także jak ludzkość może ewoluować. To gatunek, który pozwala nam eksplorować fantastyczne światy, pełne tajemnic i nieznanych zjawisk, jednocześnie rzucając światło na współczesne problemy i wyzwania. Nawigatorzy Diuny to doskonały przykład tego, jak ten gatunek literacki potrafi zachwycić i skłonić do głębokiego zastanowienia. To wyjątkowa okazja do podróży przez galaktyczne pejzaże, gdzie każda strona odkrywa przed nami nowe aspekty świata Diuny. Ta książka to nie tylko porywający finał trylogii, ale także fascynujące spotkanie z inteligencją i wyobraźnią autorów.
S
Szczegóły
Dział: Książki
Promocje: nowości
Kategoria: fantastyka,  fantasy,  książki na jesienne wieczory
Wydawnictwo: REBIS
Oprawa: twarda w obwolucie
Okładka: twarda
Rok publikacji: 2024
Wymiary: 150x225
Ilość stron: 528
ISBN: 9788383381541
Wprowadzono: 19.02.2024

Kevin J. Anderson, Brian Herbert - przeczytaj też

RECENZJE - książki - Nawigatorzy Diuny - Kevin J. Anderson, Brian Herbert

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

0/5 ( brak ocen )
 • 5
 • 4
 • 3
 • 2
 • 1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: