SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie
Autor

Toshikazu Kawaguchi - biografia

Toshikazu Kawaguchi urodził się 3 kwietnia 1971 roku w Osace, w Japonii. Jest pisarzem, producentem i dramaturgiem w grupie teatralnej Sonic Snail. Toshikazu Kawaguchi pisze książki należące do gatunków: literatura piękna i fantasy. 

Kariera Toshikazu Kawaguchi


Toshikazu Kawaguchi jest słynnym japońskim dramaturgiem, napisał i wystawił  wiele sztuk, w tym: COUPLE, Sunset Song i Family Tree, dla grupy teatralnej Sonic Snail. Najważniejsze dzieło pisarza — Zanim wystygnie kawa, zdobyło główną nagrodę na Suginami Drama Festival, gdzie książka została wystawiona jako sztuka teatralna. Toshikazu Kawaguchi jest autorem łącznie trzech publikacji, należących do serii Before the Coffee Gets Cold: tom pierwszy o tym samym tytule, tom drugi — Tales from the cafe oraz tom trzeci zatytułowany Before Your Memory Fades

Zanim wystygnie kawa – książka Toshikazu Kawaguchiego


Zanim wystygnie kawa to debiutancka powieść Toshikazu Kawaguchiego, wydana w lipcu 2022 roku. Książka jest pierwszą częścią serii noszącej ten sam tytuł, jednocześnie jest ona adaptacją sztuki teatralnej Kawaguchiego, która zdobyła główną nagrodę na 10. festiwalu Suginami Drama Festival. Powieść opowiada historię małej tokijskiej kawiarni, która pozwala swoim gościom na podróż w czasie. Pod warunkiem, że wrócą zanim wystygnie kawa. W książce poznajemy losy czwórki bohaterów, z których każdy ma inne powody, aby odbyć ryzykowną podróż w czasie: rozmowa z utraconą miłością, spotkanie z córką czy powrót do czasów z przed utraty pamięci. Nie jest to jednak proste zadanie, będzie wymagało od klientów kawiarni przestrzegania wielu skomplikowanych zasad, z których najważniejsza brzmi: musisz wrócić, zanim wystygnie twoja kawa. Toshikazu Kawaguchi stworzył zaskakującą, ciepłą opowieść, która wzruszy i rozbawi czytelnika. Będzie to idealna pozycja na jesienne wieczory. Książki Toshikazu Kawaguchiego i wiele więcej, znajdziesz na naszej stronie.

W księgarni internetowej Gandalf znajdziesz 13 książek, których autorem jest: Toshikazu Kawaguchi. Dostępne formaty: miękka, pakiet.
Tytuły autora dostępne są w kategoriach: Literatura piękna, fantastyka, Dla młodzieży, nagrody literackie, pakiety, literature, literatura piękna, Książki na prezent 🎁, bestsellery, wysyłka 24h, bestsellery wszech czasów, BookTok, Książka Roku 2023, Top 100 Gandalfa, Nowości, Bestsellery.

Na książki autora Toshikazu Kawaguchi mamy rabaty sięgające do 38%.
... ...