SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Męska ścieżka

O Akcji

Akcja Podziel się książką skupia się zarówno na najmłodszych, jak i tych najstarszych czytelnikach. W jej ramach możesz przekazać książkę oznaczoną ikoną prezentu na rzecz partnerów akcji, którymi zostali Fundacja Dr Clown oraz Centrum Zdrowego i Aktywnego Seniora. Akcja potrwa przez cały okres Świąt Bożego Narodzenia, aż do końca lutego 2023.
Dowiedz się więcej
  • Promocja
    image-promocja

książka

Wydawnictwo Liberum Verbum
Data wydania 2022
Oprawa miękka
Liczba stron 192
  • Wysyłamy w 24h
  • Karta30 promocja z Inpost Pay

Opis produktu:

Książka jest osobistą wypowiedzią na temat wybranych kwestii dotyczących męskości. Autor opowiada o okolicznościach i źródłach powstania idei męskiego kręgu oraz dzieli się swoimi doświadczeniami i obserwacjami z pracy indywidualnej z mężczyznami oraz prowadzonych przez siebie warsztatów. To zbiór impresji, obrazków i rozwijających się wątków. Przeżytych, usłyszanych, przeczytanych. Ukazując męską perspektywę, lektura skłania do szerszej refleksji nad własnym doświadczeniem męskości oraz zadania sobie ważnych pytań. Przede wszystkim jednak zachęca czytelników i czytelniczki do spowolnienia, zatrzymania się i bliskiego spotkania z samym sobą.

Mężczyzna nie zawsze musi być twardym zawodnikiem. Ma prawo do lęku, niepewności, wzruszenia, analizowania przeszłości. Mam wrażenie - a upewnia mnie w tym książka Michała Pyziaka - że na tym właśnie polega dziś prawdziwa męskość: na odwadze w konfrontacji z własnymi emocjami. I na mówieniu o nich. To bardzo ważna publikacja, traktująca też o osobistej drodze autora ku samopoznaniu. Polecam ją również kobietom - w naszych głowach i sercach wciąż przecież ścierają się rozmaite pragnienia dotyczące idealnego partnera. Anna Groblińska, Radio Łódź

M i c h a ł P y z i a k
Trener rozwoju osobistego i coach, zajmuje się pracą z mężczyznami nad lepszym zrozumieniem siebie, wewnętrznym ugruntowaniem, dostępem do wrażliwości i osobistej mocy. Zainicjował odbywające się regularnie od 2013 roku spotkania Męskiego Kręgu w Łodzi, współprowadzi cykl warsztatów grupowych Męska Ścieżka. Wydał tom poezji haiku `Cisza pęka ze śmiechu`. Mieszka w Łodzi z żoną i córkami.
S
Szczegóły
Dział: Książki
Kategoria: Literatura piękna
Wydawnictwo: Liberum Verbum
Oprawa: miękka
Rok publikacji: 2022
Wymiary: 125x195
Liczba stron: 192
ISBN: 9788366358997
Wprowadzono: 27.05.2022

RECENZJE - książki - Męska ścieżka - Michał Pyziak

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: