SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Kod ciała

O Akcji

Akcja Podziel się książką skupia się zarówno na najmłodszych, jak i tych najstarszych czytelnikach. W jej ramach możesz przekazać książkę oznaczoną ikoną prezentu na rzecz partnerów akcji, którymi zostali Fundacja Dr Clown oraz Centrum Zdrowego i Aktywnego Seniora. Akcja potrwa przez cały okres Świąt Bożego Narodzenia, aż do końca lutego 2023.
Dowiedz się więcej
  • Promocja
    image-promocja

książka

Wydawnictwo Galaktyka
Data wydania 2023
Oprawa miękka
Liczba stron 480
  • Wysyłamy w 24h - 48h
  • Karta30 promocja z Inpost Pay

Opis produktu:

Jak to się dzieje, że człowiek odczuwa emocjonalne obciążenie, jak fizyczny balast? Doktor Bradley Nelson w swojej pierwszej książce wyjaśnił, co sprawia, że nasz podświadomy umysł wie wszystko o ciążących na nas uwięzionych emocjach i podpowiedział czytelnikom co zrobić, żeby je uwolnić. Kod emocji to metoda pozwalająca usunąć z ciała ciężar zabierający człowiekowi radość z życia, przekładający się na szereg symptomów fizycznych, mentalnych i psychicznych. Treść nowej książki Nelsona pod tytułem Kod ciała stanowi rozwinięcie metody kodu emocji. Autor przedstawia czytelnikom prosty model samopomocy, przynoszący efekty zarówno na podłożu fizycznym, jak i emocjonalnym. Udowadnia, że ludzki organizm potrafi sam się uleczyć. Należy jednak pamiętać, że do realizacji tego celu musi spełnić pewne warunki. Kod ciała to sposób, aby odkodować potrzeby organizmu, dzięki którym będzie w stanie samoistnie wrócić do zdrowia. Doktor Bradley Nelson pomoże Ci odnaleźć swój podświadomy umysł, który jest niezbędny do nawiązania dobrej relacji z ciałem. Metoda odczytywania kodu ciała ma wiele zastosowań. Możesz pomóc swojemu organizmowi poradzić sobie z bólem fizycznym, ciągłym przemęczeniem, problemami z trawieniem, trudnością z zajściem w ciążę czy z ogólną płodnością, depresją, lękiem, atakami paniki, zespołem stresu pourazowego, zaburzeniami odżywiania i innymi problemami, zarówno fizycznymi, jak i psychicznymi. Kod ciała umożliwi Ci odnaleźć źródło problemu, a postępowanie według konkretnych wskazówek sprawi, że z łatwością poradzisz sobie z pozbyciem się go. Pamiętaj, odpowiedzi są ukryte w Tobie. Czekają tylko, aż zadasz odpowiednie pytanie.

O autorze książki Kod Ciała


Dr Brandley Nelson jest twórcą programów The Emotion Code i Body Code Systems. Jest holistycznym lekarzem intuicyjnym i chiropraktykiem. W przeszłości był praktykującym kręgarzem, udzielał pomocy osobom, które zmagały się z emocjami i chorobami, w leczeniu których współczesna medycyna nie była w stanie pomóc. Nelson początkowo wiązał swoją karierę z programowaniem, w takim kierunku rozpoczął studia, jednak jego prywatne doświadczenia sprawiły, że skierował swoją uwagę w stronę medycyny alternatywnej, co doprowadziło go do szkoły chiropraktyki. Z wyróżnieniem ukończył Life Chiropractic College West w San Lorenzo w Kalifornii w 1988 roku. Jako praktykujący lekarz holistyczny, dr Nelson wyspecjalizował się w pomocy osobom cierpiącym na zespół chronicznego zmęczenia i fibromialgii. Jest autorem książek Kod Emocji i Kod Ciała.
S
Szczegóły
Dział: Książki
Kategoria: książki o emocjach,  poradniki,  zdrowie
Wydawnictwo: Galaktyka
Oprawa: miękka
Okładka: miękka
Rok publikacji: 2023
Wymiary: 227x152
Liczba stron: 480
ISBN: 9788375798760
Wprowadzono: 30.03.2023

RECENZJE - książki - Kod ciała - Bradley Nelson

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: