SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Pakiet: Ukryte Terapie. Czego ci lekarz nie powie Część 1 / Czego ci lekarz nie powie Część 2 / Czego ci lekarz nie powie Część 3.1 / Czego lekarzci ci nie powie Część 3.2

O Akcji

Akcja Podziel się książką skupia się zarówno na najmłodszych, jak i tych najstarszych czytelnikach. W jej ramach możesz przekazać książkę oznaczoną ikoną prezentu na rzecz partnerów akcji, którymi zostali Fundacja Dr Clown oraz Centrum Zdrowego i Aktywnego Seniora. Akcja potrwa przez cały okres Świąt Bożego Narodzenia, aż do końca lutego 2023.
Dowiedz się więcej
 • Bestseller
  image-bestseller
 • Promocja
  image-promocja

książka

Wydawnictwo Ukryte terapie / Egida Consulting
Data wydania 2022
Oprawa miękka
Ilość stron 1495
 • Wysyłka Kup do 15:00, wyślemy jeszcze dziś!
  Dotyczy zamówień opłaconych przez PayU, kartą lub za pobraniem.
 • Inpost Pay z kodem PAY20 pod produktem

Opis produktu:

strong>Część 1
UKRYTE TERAPIE. CZEGO CI LEKARZ NIE POWIE. Bezkompromisowa, odważna i jedna z najbardziej poczytnych książek na temat współczesnej medycyny. Medycyny, która kłamie!
- Czy można zniszczyć nowotwór bez wyniszczającej organizm chemioterapii?
- Czy chorzy na cukrzycę mogą porzucić stale przyjmowaną insulinę?
- Czy w oparciu o możliwości dzisiejszej nauki da się zmniejszyć ryzyko zachorowań na raka o 50%?
- Czy da się wyleczyć miażdżycę, ptasią grypę i ostre zapalenie wątroby?
Odpowiedź brzmi... TAK.

Jeśli jednak odpowiedź jest twierdząca to z jakiego powodu coraz większa część społeczeństwa boryka się z ciężkimi problemami zdrowotnymi? Choruje na często nieuleczalne lub wymagające zaawansowanych i skomplikowanych terapii choroby? Czy ich powodem są nasze złe przyzwyczajenia lub współczesny styl życia pełen stresu i pośpiechu? A może winna temu jest medycyna, która choć bardzo rozwinięta, często pozostaje wierna nieaktualnym lub co gorsza, nieskutecznym praktykom? Bo w końcu dlaczego nawet młode, aktywnie żyjące osoby cierpią z powodu miażdżycy lub po rutynowych badaniach słyszą słowa brzmiące niczym wyrok - `to nowotwór`?
UKRYTE TERAPIE. CZEGO CI LEKARZ NIE POWIE Jerzego Zięby to książka, która odważnie i bezkompromisowo obala mity na temat współczesnej medycyny. Jej autor - znany i ceniony naturoterapeuta z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem, prezentuje śmiałe, ale solidnie poparte badaniami teorie przeczące założeniom, które powielają lekarze i branża farmakologiczna. Ogromne kompendium wiedzy na temat funkcjonowania naszego organizmu oraz najpoważniejszych chorób, na które, jak się okazuje, medycyna od dawna zna lekarstwo. Jerzy Zięba nie pozostawia miejsca na domysły. Śmiało korzystając z wyników licznych analiz przeprowadzanych przez specjalistyczne ośrodki badawcze na świecie, prezentuje najróżniejsze metody leczenia o wysokiej skuteczności.
Oto badania i dane, który nigdy wcześniej nie ujrzały światła dziennego i były skrzętnie skrywane przez specjalistów. Okazuje się bowiem, że istnieją lekarstwa na raka, a walka z nowotworem nie musi opierać się tylko na chemio i radioterapii. Wielu ludzi może wyzdrowieć zupełnie lub znacznie przedłużyć swoje życie, jeśli tylko leczenie zostanie oparte o metody holistyczne. Książkę czyta się niczym przerażający kryminał, który niesamowicie wciąga i pasjonuje. UKRYTE TERAPIE. CZEGO CI LEKARZ NIE POWIE to zaskakująca pozycja dla wszystkich, a szczególnie tych, którym popularne rozwiązania i leczenie farmakologiczne przestały pomagać.

UKRYTE TERAPIE. CZEGO CI LEKARZ NIE POWIE, czyli:

- Czym jest, a czym powinna być medycyna?
- Dlaczego ważniejsze jest leczenie przyczyn, a nie symptomów?
- Czy leczenie może powodować jeszcze większe kłopoty ze zdrowiem?
- Kto jest sprawcą schorzeń - współczesny świat czy przemysł farmaceutyczny?
- Jak działa nasz układ odpornościowy?
- Czy cholesterol jest faktycznie sprawcą wszelkiego zła?
- Czy witamina C jest naprawdę toksyczna?
- Jakim oszustwom medycyna kłania się do dziś?
- Do czego nam tłuszcze, jod i witaminy?


UKRYTE TERAPIE. CZEGO CI LEKARZ NIE POWIE. CZĘŚĆ 2.
Kontynuacja jednej z najgłośniejszych książek na temat medycyny - bestsellerowych `Ukrytych terapii` Jerzego Zięby. Tym razem jeszcze dokładniej na temat tłuszczów zwierzęcych i choroby wieńcowej serca, a także szczepionek, leczenia nowotworów i sposobu funkcjonowania przemysłu farmaceutycznego, któremu bliżej do mafii niż branży medycznej. Szokująco i odważnie!
Choroba wieńcowa serca to jedna z najczęstszych dolegliwości współczesnego społeczeństwa. Groźna dla życia i niezwykle trudna do wyleczenia jest również chorobą, wokół której narosło wiele mitów głoszonych także przez specjalistów. Czy spożywanie zwierzęcych tłuszczów jest naprawdę niebezpieczne, a cholesterol to coś czego powinniśmy się bać? I czy szczepionki to faktycznie skuteczna profilaktyka, a nowotwory nadal w znacznej części przypadków pozostają nieuleczalne? A co jeśli tym zagadnieniom od dziesiątek lat towarzyszą kłamstwa, których źródeł należy szukać w laboratoriach największych koncernów farmaceutycznych? I co jeśli koncerny te oszukują nie tylko pacjentów, ale także lekarzy, którzy nieświadomi niczego dopuszczają się skandalicznych praktyk leczenia - często groźnych dla naszego życia lub zdrowia?

UKRYTE TERAPIE. CZEGO CI LEKARZ NIE POWIE. CZĘŚĆ 2. to już drugie wydawnictwo Jerzego Zięby - znanego i cenionego naturoterapeuty, który tym razem jeszcze dokładniej opisuje najistotniejsze kwestie związane z leczeniem współczesnych chorób. Analizując badania medyczne przeprowadzone w różnych ośrodkach i laboratoriach udowadnia, że lwia część informacji, które podają nam specjaliści to wierutne kłamstwo. Książka pokazuje w jaki sposób koncerny farmaceutyczne oszukują nie tylko swoich klientów, ale także lekarzy i największe centra medyczne. To informacje, o których szerszej opinii publicznej się nie zawiadamia i które są starannie ukrywane przed światem. Skandaliczne praktyki na granicy przestępstwa oraz metody bezpieczniejszego, skuteczniejszego i znacznie tańszego leczenia, które znane są od dawna, a nadal nie ujrzały światła dziennego.
Oto książka, która zmienia sposób myślenia i otwiera szerzej oczy. Bezkompromisowa, skandaliczna i z pewnością nie zwykle wartościowa dla wszystkich - zarówno chorych, jak i zdrowych.
UKRYTE TERAPIE. CZEGO CI LEKARZ NIE POWIE. CZĘŚĆ 2., czyli:
Jeszcze więcej o witaminie C - również w leczeniu chorób nowotworowych.
Cholesterol - czy naprawdę jest dla nas groźny?
Sztuczne i nieskuteczne leczenie raka - czy to `naukowe` oszustwo?
Jak działają szczepionki? Potrzebna profilaktyka czy kolejne kłamstwo?
Jak działa biznes farmaceutyczny, czyli największe absurdy świata medycyny.
Eksperymenty medyczne na pacjentach.
Niepopularna, ale skuteczna woda utleniona.

UKRYTE TERAPIE. CZEGO CI LEKARZ NIE POWIE. CZĘŚĆ 2. - Jerzy Zięba. O autorze:
Jerzy Zięba to dyplomowany hipnoterapeuta kliniczny pracujący na stałe w Stanach Zjednoczonych i Australii, a także naturoterapeuta z ogromnym doświadczeniem. Na swoim koncie posiada wiele publikacji oraz tłumaczenie książki pt. `Cholesterol - naukowe kłamstwo` dr. Uffe Ravnskova. Swoją ogromną popularność w Polsce i na świecie zawdzięcza swojemu pierwszemu wydawnictwu - `Ukryte Terapie`. Czego ci lekarz nie powie`, która sprzedała się w ponad milionowym nakładzie. Druga część tej książki podaje jeszcze więcej informacji skrywanych przez największe koncerny farmaceutyczne oraz proponuje naturalne metody leczenia, które są nie tylko skuteczne, ale również znacznie bezpieczniejsze i tańsze.

Część 3
Recenzja książki Jerzego Zięby `Czego ci lekarz nie powie` Część III

Parę lat temu dostałem w prezencie od koleżanki lekarki (ona nie miała czasu na czytanie bzdur, a ja się tą tematyką interesowałem) I część Ukrytych Terapii. Pomyślałem, kolejny nawiedzony autor. W miarę jak zacząłem czytać, moje nastawienia zmieniało się, aż do tego jakie mam dzisiaj. Ktoś kto profesjonalnie nie zajmuje się medycyną pisze o tak oczywistych dla mnie sprawach, których moi szanowni koledzy nie mogą zrozumieć. Nie pisze o recepturze leczenia chorób, tylko zajmuje się ich przyczyną powstawania.
prof. dr hab. n. med. Andrzej Frydrychowski
S
Szczegóły
Dział: Książki
Promocje: bestsellery,  Książki na prezent 🎁,  Dzień Kobiet 🌷
Kategoria: pakiety,  poradniki,  zdrowie
Wydawnictwo: Ukryte terapie / Egida Consulting
Oprawa: miękka
Okładka: miękka
Rok publikacji: 2022
Ilość stron: 1495
Wprowadzono: 14.11.2022

RECENZJE - książki - Pakiet: Ukryte Terapie. Czego ci lekarz nie powie Część 1 / Czego ci lekarz nie powie Część 2 / Czego ci lekarz nie powie Część 3.1 / Czego lekarzci ci nie powie Część 3.2 - Jerzy Zięba

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

0/5 ( brak ocen )
 • 5
 • 4
 • 3
 • 2
 • 1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: