SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie
Autor

Mark Wolynn - biografia

Mark Wolynn zasłynął jako doceniany terapeuta specjalizujący się w badaniu dziedziczenia traumy. Jest trenerem procesu pamięci głębokiej, mediatorem, specjalistą do sprawy rozwiązywania konfliktów, hipnoterapeutą klinicznym oraz medycznym, terapeutą regresji, terapeutą nerwowo-mięśniowym, a także dyrektorem i założycielem Instytutu Family Constellation w San Francisco. Mark Wolynn ukończył anglistykę i psychologię w Szkole Pracy Socjalnej Uniwersytetu w Pittsburgu, gdzie później prowadził zajęcia. Wykładał także na Western Psychistric Institute, The Omega Institute, The California Institute of Integral Studies, Kripalu, a także w ośrodkach szkoleniowych, szpitalach i klinikach. Mark Wolynn pisał dla Elephant Journal, Psych Cental oraz New Yorkera.

Książki Marka Wolynna o nieprzepracowanych traumach rodzinnych


Książki Marka Wolynna dotyczą dziedziny psychologii. Jego publikacja pod tytułem Nie zaczęło się od ciebie. Jak dziedziczona trauma wpływa na to, kim jesteśmy i jak zakończyć ten proces została wydana w miękkiej oprawie przez wydawnictwo Czarna Owca. Na okładce znajduje się kod genetyczny składający się z niebieskiej i czerwonej nici, z którego powstają dwie odrębne twarze. Książki Marka Wolynna poruszają tematykę, którą autor zajmuje się w swojej pracy zawodowej. Starają się zaprezentować, że wszelkiego rodzaju zaburzenia lękowe, depresje, obsesje czy chroniczne bóle nie muszą zależeć wyłącznie od nas samych. Udowadniają, na podstawie wniosków ekspertów, takich jak Besser van der Kolka czy Rachel Yehudy, a także przeprowadzonych badań naukowych, że to, co nas spotyka w życiu, może wiązać się z nieprzepracowaną traumą naszych przodków.

Mark Wolynn – ebooki napisane pod wpływem osobistych doświadczeń autora


Marka Wolynna ebooki dostępne są na naszej stronie w dwóch różnych formatach: mobi oraz epub, byś mógł dopasować je do swojego czytnika i cieszyć się lekturą w każdej chwili. Należy do nich wyżej wspomniany tytuł Nie zaczęło się od ciebie. Jak dziedziczona trauma wpływa na to, kim jesteśmy i jak zakończyć ten proces. Spodoba się osobom, które chcą dowiedzieć się czegoś więcej na temat trudności, których doświadczają. Mark Wolynn napisał tę publikację pod wpływem osobistych doświadczeń. W wieku trzydziestu sześciu lat stracił nagle wzrok i, szukając różnych sposobów, by go odzyskać, trafił w końcu na człowieka, który powiedział mu, by po prostu porozmawiał ze swoimi rodzicami. Pomimo wielu wątpliwości w teorię mężczyzny, postanowił to zrobić. Wówczas okazało się, że w jego rodzinie była nieprzepracowana trauma, której rozwiązanie przywróciło mu możliwość ponownego oglądania świata. Marka Wolynna ebooki pozwalają uporać się z trudną teraźniejszością, na którą wpływ może mieć trudna przeszłość. Niewątpliwie warto je przeczytać, by lepiej zrozumieć historię swojej rodziny, a, co za tym idzie, również samych siebie. A jeśli szukasz także innych inspirujących poradników w formie elektronicznej, znajdziesz je na Gandalf.com.pl.

W księgarni internetowej Gandalf znajdziesz 4 książek, których autorem jest: Mark Wolynn. Dostępne formaty: miękka, twarda.
Tytuły autora dostępne są w kategoriach: poradniki, nauki społeczne, nauki humanistyczne, poradniki, bestsellery, Bestsellery.

Na książki autora Mark Wolynn mamy rabaty sięgające do 33%.
... ...