SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Atlas Historia Pa Salta (Wydanie specjalne z kartami)

Siedem sióstr Tom 8

O Akcji

Akcja Podziel się książką skupia się zarówno na najmłodszych, jak i tych najstarszych czytelnikach. W jej ramach możesz przekazać książkę oznaczoną ikoną prezentu na rzecz partnerów akcji, którymi zostali Fundacja Dr Clown oraz Centrum Zdrowego i Aktywnego Seniora. Akcja potrwa przez cały okres Świąt Bożego Narodzenia, aż do końca lutego 2023.
Dowiedz się więcej
  • Promocja
    image-promocja

książka

Wydawnictwo Albatros
Data wydania 2023
z serii Siedem sióstr
Oprawa zintegrowana
Liczba stron 672
  • Wysyłamy w 24h - 48h
  • Karta30 promocja z Inpost Pay

Opis produktu:

Długo wyczekiwany finał najpopularniejszej na świecie serii obyczajowej `Siedem sióstr`!
Historia siedmiu sióstr została odkryta.
Ale sekrety z przeszłości ich ojca wciąż mogą zmienić ich przyszłość...
Paryż, rok 1928.
Pewna rodzina przyjmuje pod swój dach przypadkowo znalezionego, wycieńczonego chłopca. Delikatny, wybitnie utalentowany młodzieniec rozkwita w nowym domu, a rodzina, która go przygarnia, zapewnia mu życie, o którym nie śmiał marzyć. Nikt jednak nie zna jego przeszłości, a on sam milczy na ten temat.
Gdy wyrasta na młodego mężczyznę, znajduje pierwszą miłość, a swój talent szlifuje w paryskim konserwatorium muzycznym. Udaje mu się prawie zapomnieć o lęku, przed którym uciekł, i o obietnicy, której przysiągł dotrzymać. Tymczasem w całej Europie zaczyna szerzyć się zło i nikt już nie czuje się tutaj bezpiecznie. W głębi serca młodzieniec wie, że nadchodzi czas, kiedy będzie musiał znowu uciekać.
Morze Egejskie, rok 2008.
Siedem sióstr spotyka się na pokładzie rodzinnego statku, aby pożegnać ukochanego ojca, którego tak bardzo kochały. Okazuje się jednak, że nie tylko okoliczności jego śmierci i ich własna przeszłość stanowią dla nich tajemnicę, ale Pa Salt również skrywał wiele innych sekretów.

Ku zaskoczeniu wszystkich, to właśnie ostatniej z sióstr, o której istnieniu nie wiedziały, Pa Salt powierzył wskazówkę dotyczącą prawdziwej historii ich rodziny. Siostry muszą pogodzić się z myślą, że ich ojciec był kimś, kogo ledwo znały. A długo skrywane tajemnice, które wychodzą na światło dzienne, wciąż mogą mieć dla nich poważne konsekwencje.

`Atlas. Historia Pa Salta` to opowieść pełna miłości i trudnych wyborów, przekraczająca granice lądów i oceanów, której finał został zapisany w gwiazdach.
W maju 2023 roku w końcu poznamy zaskakujące zakończenie sagi `Siedmiu sióstr`, na które czekają miliony czytelników na całym świecie!

Książka zawiera zestaw 7 pięknych kart inspirowanych Siedmioma Siostrami, z cytatami z książek i miejscem na dedykację.
S
Szczegóły
Dział: Książki
Kategoria: fantastyka,  fantasy,  Literatura piękna,  Powieść psychologiczna,  książki na jesienne wieczory
Wydawnictwo: Albatros
Oprawa: zintegrowana
Rok publikacji: 2023
Wymiary: 140x210
Liczba stron: 672
ISBN: 9788383610030
Wprowadzono: 30.11.2023

Lucinda Riley, Harry Whittaker - przeczytaj też

Książkowe bestsellery z tych samych kategorii

RECENZJE - książki - Atlas Historia Pa Salta (Wydanie specjalne z kartami), Siedem sióstr Tom 8 - Lucinda Riley, Harry Whittaker

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: