SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Asteriks Galijskie początki

Album 32

O Akcji

Akcja Podziel się książką skupia się zarówno na najmłodszych, jak i tych najstarszych czytelnikach. W jej ramach możesz przekazać książkę oznaczoną ikoną prezentu na rzecz partnerów akcji, którymi zostali Fundacja Dr Clown oraz Centrum Zdrowego i Aktywnego Seniora. Akcja potrwa przez cały okres Świąt Bożego Narodzenia, aż do końca lutego 2023.
Dowiedz się więcej
 • Promocja
  image-promocja

Opis produktu:

Album Galijskie początki o Asteriksie został złożony z mistrzowskich krótkich historii o galijskich wojownikach, które na przestrzeni wielu lat ukazywały się zarówno we Francji, jak w Ameryce. Każda opowieść poprzedzona została krótkim wstępem, wyjaśniającym kiedy, z jakiej okazji i dla kogo została narysowana. W tym jednym tomie mamy okazję zaobserwować, jak zmieniała się kreska Uderzo oraz sposób prowadzenia scenariusza przez Goscinnego. Niezależnie jednak, czy mamy do czynienia z historiami starszymi, czy młodszymi, każda z nich jest stworzona na najwyższym komiksowym poziomie. Prawdziwy rarytas dla miłośników Asteriksa!

Więcej książek z serii Asteriks
S
Szczegóły
Dział: Książki
Wydawnictwa: Egmont
Kategoria: Komiks,  Dla dzieci,  Fantasy,  Humorystyczny,  Klasyka
Wydawnictwo: Egmont
Oprawa: miękka
Okładka: miękka
Rok publikacji: 2013
Wymiary: 215x290
Liczba stron: 56
ISBN: 978-83-237-6140-2
Wprowadzono: 10.06.2013

Albert Uderzo, Rene scen. Goscinny - przeczytaj też

Książkowe bestsellery z tych samych kategorii

RECENZJE - książki - Asteriks Galijskie początki, Album 32 - Albert Uderzo, Rene scen. Goscinny

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

4.4/5 ( 15 ocen )
 • 5
  12
 • 4
  1
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  2

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję:

ilo99

ilość recenzji:2463

1-12-2020 09:40

Zbiór czternastu krótkich historii, które ukazały się w gazetach, czasopismach lub nie ukazały się wcale. Całkiem sympatyczna lektura, lecz raczej dla fanów i sympatyków Asteriksa i Obeliksa niż dla zwykłego miłośnika komiksów. Będzie miał ogromne poczucie niedosytu, ponieważ opowieści są krótkie. To takie literackie przekąski na zaostrzenie apetytu niż pełnowartościowe opowieści. Nim zaczniecie czytać, już dotrzecie do końca. Jest też słowo wstępne, wyjaśniające z jakiej okazji powstały, dlaczego mają taką formę i treść. Są nowością i dobrą zabawą (ot, choćby te paski, które powstały w odpowiedzi na listy czytelników), lecz raczej dla znawców komiksów, niż dla laików. Niemniej jednak ? polecam.

Opinia bierze udział w konkursie

Czy recenzja była pomocna?