SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Komiksy Asterix i Obelix

Komiksy Asterix i Obelix to seria wręcz ponadczasowa. Komu z nas choć raz nie obiły się o uszy te dwa, znane i wpadające do głowy imiona. Kto z nas choć raz nie usłyszał o przygodach niskiego i chudego Asterixa, którego towarzyszem jest postawny i wielki Obelix, kochający jedzenie w takim samym stopniu, co swojego pieska Idefixa. Seria komiksów Asterix i Obelix ma już dość długą historię, bo po raz pierwszy ukazała się we Francji w 1959 roku. Do Polski przywędrowała ponad trzydzieści lat później, jednak jest to jedna z najsłynniejszych serii. Zachęcamy do zaglądnięcia do naszego sklepu na Gandalf.com.pl i zapoznania się z szeroką ofertą Asterix i Obelix komiksów

Asterix i Obelix komiksy – obecność obowiązkowa na każdej półce

Zaopatrzenie się w komiksy Asterix i Obelix to świetny pomysł, żeby albo sobie przypomnieć dobre czasy dzieciństwa, albo pokazać świetne i zabawne historie młodszemu pokoleniu. A jak wiadomo komiksy, w tym Asterix i Obelix komiksy czyta się bardzo swobodnie i szybko. Ponadto kreska, którą są one narysowane prędzej czy później każdemu z nas przypadnie do gustu. Bo nawet ona wprawia nas w dobry nastrój i zachęca do dalszego czytania, przeglądania i śmiechu! 

Ilość tomów w serii komiksów Asterix i Obelix

Asterix komiksy to niezwykła przygoda, która może trwać bardzo długo. Tomów w serii jest prawie czterdzieści, nie wliczając serii specjalnych. Oznacza to nawet długie godziny zapewnionej świetnej zabawy i rozrywki, która nie tylko nas zabawi, ale także i nauczy. W naszym asortymencie oprócz Asteriks komiksów znajdziesz także Asteriks książki. Są to wydania specjalne, w twardych oprawach, z większą ilością stron i jeszcze większą dawką zabawnych tekstów, pomysłów i historii!

Kolejność czytania komiksów Asterix i Obelix

Asteriks komiksów jest bardzo dużo i trzeba przyznać to otwarcie. Jeśli zastanawiasz się, czy podołasz im wszystkim i odnajdziesz się w kolejności, tak aby nie przegapić żadnej pozycji z serii Asterix i Obelix komiksów, to mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. W naszym sklepie każdy album jest numerowany, co minimalizuje możliwość pomyłki i opuszczenia któregoś z nich. 

Kolejność czytania – Asterix i Obelix

Komiksy Asterix i Obelix mają to do siebie, że można, ale nie trzeba czytać ich po kolei. Warto poznawać historię od początku do końca, jednak każdy, kto sięgnął i pokochał Asteriks komiksy, wie, że zawsze ma się te ulubione tomy, które zawierają te najbardziej urzekające historie. Zobacz i sam spróbuj znaleźć wśród Asterix i Obelix komiksów albumów, które najbardziej przypadną Ci do gustu i będziesz chciał do nich wracać częściej niż do innych. Spośród takiego wyboru, na pewno zakochasz się w którejś z historii. 

Raz po raz zaczynaj nowe przygody!

A po skończonej serii komiksów Asterix i Obelix warto zaopatrzyć swoją półkę w kolejne komiksowe pozycje. W naszym sklepie na Gandalf.com.pl w kategorii komiks mamy ich co niemiara. Od komiksów dla dzieci, po te dla młodzieży i dorosłych. Ale i takie, które ucieszą każde oko i gust, nieważne w jakim wieku. A jeśli po komiksie najdzie nas ochota na trochę dłuższą lekturę, w kategorii książki dla dzieci i młodzieży mamy w zanadrzu wiele interesujących pozycji. I, co ciekawe, podejrzewamy, że znajdzie się masa takich, które ucieszą i zaciekawią każdego, nie tylko najmłodszych!


... ...
Zobacz więcej produktów