SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Rubieże imperium Sirene: Żar tajemnicy Audiobook CD Audio

O Akcji

Akcja Podziel się książką skupia się zarówno na najmłodszych, jak i tych najstarszych czytelnikach. W jej ramach możesz przekazać książkę oznaczoną ikoną prezentu na rzecz partnerów akcji, którymi zostali Fundacja Dr Clown oraz Centrum Zdrowego i Aktywnego Seniora. Akcja potrwa przez cały okres Świąt Bożego Narodzenia, aż do końca lutego 2023.
Dowiedz się więcej
 • Promocja
  image-promocja

Opis produktu:

Kapitan Aidan Samuels nigdy nie był i raczej nie będzie ulubieńcem możnych tego świata. O nagrodach, zaszczytach, spokojnym życiu, łasce cesarza i jego urzędników może zapomnieć. Zamiast odpocząć, zostanie wysłany w kolejną misję, która ma pomóc wyjaśnić, czym są tajemnicze zjawiska pojawiające się w kosmosie.
Wyprawa badawcza czterech niszczycieli przekształca się w bezpardonową łomotaninę z flotą piratów, a Samuels i inni kapitanowie muszą wykazać się po raz kolejny hartem ducha i zimną krwią. Do tego dochodzą knowania i intrygi, wojny cesarskich buldogów pod dywanem oraz zmagania wpływowych koterii. Nawet don Sebastian Lerma, wielki inkwizytor i zaufany człowiek cesarza, nie może czuć się bezpiecznie w tym wrzącym kotle. Jakby tego było mało, Samuels ma na pokładzie zepsute arystokratyczne jajo, potomka wielkiego rodu, który pała do kapitana szczerą, absolutnie niepozbawioną podstaw nienawiścią.
Czy "Sirene" i jej niepokorny oraz cokolwiek szalony dowódca poradzą sobie z nowym wyzwaniem?
S
Szczegóły
Dział: Audiobooki na CD
Kategoria: fantastyka
Wydawnictwo: Heraclon International Sp. z o.o.
Oprawa: pudełko
Wymiary: 125x140
ISBN: 9788381467452
Lektor: Roch Siemianowski
Wprowadzono: 11.07.2019

Rafał Dębski - posłuchaj także

RECENZJE - Audiobook cd - Rubieże imperium Sirene: Żar tajemnicy Audiobook CD Audio

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

4.6/5 ( 8 ocen )
 • 5
  7
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  1
 • 1
  0

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję:

ilo99

ilość recenzji:2424

brak oceny 19-08-2016 23:40

Drugi tom serii pt.: ?Rubieże imperium?. Myślę, że nie zdradzę wielkiej tajemnicy, jeśli napiszę, że nie będzie to tom ostatni. Zatem tajemnica nieznanej substancji pozostanie niewyjaśniona. Tym razem podejmie się tego trudnego zadania sam Wielki Inkwizytor don Sebastian Lerma. Okaże się, iż wrogie mu frakcje w łamach Kościoła nie zasypiają gruszek w popiele i korzystają z każdej nadarzającej się okazji, aby podkopać jego dominującą pozycję. Jak im się to uda? Należy poczytać. Czy grupa zadaniowa kapitana Aidana Samuelsa wykona swoją misję? Czy uda im się bezproblemowo spotkać z sekretnym sprzymierzeńcem? Podobnie jak poprzedni tom, książka zawiera mnóstwo szczegółów technicznych i naukowych. Niestety, nie byłam, aż tak ciekawa by sprawdzić czy istnieją tachiony oraz czy można promieniowanie rentgena wykorzystać jako broń w przestrzeni kosmicznej. Bohaterowie mają tendencję do uciekania w dygresje i rozważania nawet w trakcie najbardziej emocjonujących momentów walki, gdzie o wyniku starcia decydują ułamki sekund. Jeśli chodzi o język, to urzekające są bluzgi, ale ich wielopiętrowość i dopracowanie sprawia, że czasami odnosi się wrażenie sztuczności. Podsumowując, książka niezgorsza, intryga wciągająca, pomysł oryginalny, ale lektura na czwórkę, ze względu na niedociągnięcia wymienione powyżej. Jeśli chodzi o wersję audio, to nie mam żadnych zastrzeżeń. Pan Roch Siemianowski naprawdę się postarał.

Opinia bierze udział w konkursie

Czy recenzja była pomocna?