SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Wyjście z cienia Książka audio CD/MP3

O Akcji

Akcja Podziel się książką skupia się zarówno na najmłodszych, jak i tych najstarszych czytelnikach. W jej ramach możesz przekazać książkę oznaczoną ikoną prezentu na rzecz partnerów akcji, którymi zostali Fundacja Dr Clown oraz Centrum Zdrowego i Aktywnego Seniora. Akcja potrwa przez cały okres Świąt Bożego Narodzenia, aż do końca lutego 2023.
Dowiedz się więcej
 • Bestseller
  image-bestseller
 • Promocja
  image-promocja

audiobook cd

Lektor
Wydawnictwo Aleksandria
Oprawa pudełko
ISBN 9788367501446
 • Wysyłamy w 2 - 3 dni + czas dostawy

Opis produktu:

Uczynił Zajdel z konwencji science-fiction narzędzie do przekazywania swej wiedzy o świecie i do zapisania świadectwa. Trudno dziś jednoznacznie powiedzieć , czy zostawił nam dzieło wieczne lub choćby tylko trwałe. Na pewno dał wzór postawy, która w literaturze bronić się będzie tak długo, jak będą istnieć pisarze, książki i czytelnicy.

Maciej Parowski

Od 80 lat, od momentu obrony Ziemi przed najazdem obcych, kosmiczni bracia nadają właściwy kierunek rozwojowi cywilizacji ziemskiej. Ustanawiają nowy podział terytorialny, wprowadzają ład, równomierny podział dóbr, ustabilizowaną gospodarkę oraz powszechny język światowy.

Jednak w młodym szesnastoletnim umyśle głównego bohatera rodzą się wątpliwości co do zasad `jedynie słusznych, jedynie możliwych, bez alternatywy`.

Gdzie kończy się dyskretna opieka Proksów, a zaczyna kontrola i zniewolenie mieszkańców globu?

`Wyjście z cienia` należy do najważniejszych tytułów Janusza A. Zajdla. Po raz kolejny zadaje on pytanie o jakość istnienia cywilizacji w warunkach odgórnie narzuconych reguł funkcjonowania.

Janusz A. Zajdel (1938-1985) - prekursor nurtu fantastyki socjologicznej, którego nowatorska twórczość do dziś inspiruje kolejne generacje pisarzy. Autor takich klasyków socjologiczno-politycznych jak `Cylinder van Troffa`, `Relacja z pierwszej ręki`, `Paradyzja`, `Limes inferior`, czy `Wyjście z cienia`. Na jego cześć od połowy lat 80-tych najlepsi twórcy fantastyki w Polsce otrzymują nagrodę im. Janusza A. Zajdla.
S
Szczegóły
Dział: Audiobooki na CD
Promocje: bestsellery
Kategoria: fantastyka,  literatura piękna,  inne,  klasyka
Wydawnictwo: Aleksandria
Oprawa: pudełko
Okładka: twarda
ISBN: 9788367501446
Lektor: Piotr Warszawski
Wprowadzono: 10.05.2023

Janusz Zajdel - posłuchaj także

Audiobookowe bestsellery z tych samych kategorii

RECENZJE - Audiobook cd - Wyjście z cienia Książka audio CD/MP3

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

0/5 ( brak ocen )
 • 5
 • 4
 • 3
 • 2
 • 1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: