SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Wilki i Orły Audiobook CD Audio

O Akcji

Akcja Podziel się książką skupia się zarówno na najmłodszych, jak i tych najstarszych czytelnikach. W jej ramach możesz przekazać książkę oznaczoną ikoną prezentu na rzecz partnerów akcji, którymi zostali Fundacja Dr Clown oraz Centrum Zdrowego i Aktywnego Seniora. Akcja potrwa przez cały okres Świąt Bożego Narodzenia, aż do końca lutego 2023.
Dowiedz się więcej
 • Promocja
  image-promocja

audiobook cd

Lektor
Wydawnictwo Storybox
Oprawa pudełko
ISBN 9788379270491

Opis produktu:

Autor `Wilków i orłów` wygłosił kiedyś znamienne zdanie: `Każde skurwysyństwo musi mieć jakieś granice`. Wypowiedział je sześć lat temu, zapytany o pewne aspekty związane z pisaniem tej powieści i ogólny pogląd na świat. Dziś by już tak lekko tego zdania nie wyartykułował, bo przekonał się, iż rzeczone skurwysyństwo wcale nie musi posiadać granic, a udowadniają to każdego dnia ci sami ludzie, którzy mienią się być zbawcami świata.
Czy jednak istnieje jakiś kres podłości? Na to pytanie każdy musi sobie odpowiedzieć sam. Opowieść o wojnie w Czeczenii - wojnie utajonej, ukrywanej przez imperium, ale przez to jeszcze bardziej okrutnej - może, choć nie musi pomóc w odnalezieniu odpowiedzi. Bohaterowie, zarówno ci reprezentujący wielkie mocarstwo, jak i ci z niepokornego państewka, są jednakowo uwikłani w sieć, na którą składają się poczucie krzywdy, rozpacz, ból po stracie najbliższych, a przy tym honor, obowiązek i... wszelka możliwa podłość.
Wojna jest straszna, wojna jest bezlitosna i doskonale potrafi wyrzeźbić człowieka na swój obraz i podobieństwo. Powieść `Wilki i orły` przestawia to brutalnie, bez zbędnych upiększeń i udawania, że może być inaczej.
S
Szczegóły
Dział: Audiobooki na CD
Kategoria: historia,  powszechna,  literatura faktu i reportaż
Wydawnictwo: Storybox
Oprawa: pudełko
Wymiary: 0x0
ISBN: 9788379270491
Lektor: Sławomir Holland
Wprowadzono: 03.04.2014

Rafał Dębski - posłuchaj także

RECENZJE - Audiobook cd - Wilki i Orły Audiobook CD Audio

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

4.5/5 ( 6 ocen )
 • 5
  5
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  1
 • 1
  0

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: