Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek (czterech prawych i sześciu lewych) Audiobook CD Audio - Justyna Bednarek - Audiobook cd | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek (czterech prawych i sześciu lewych) Audiobook CD Audio

 • Bestseller
  image-bestseller
 • Promocja
  image-promocja

audiobook cd

Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek (czterech prawych i sześciu lewych) Audiobook CD Audio - opis produktu:

Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek Audiobook CD Opis


Chyba każdemu zdarzyło się chociaż raz zgubić skarpetkę. Jak to się dzieje, że skarpetki znikają po każdym praniu w niewyjaśnionych okolicznościach? Jeśli chcecie się tego dowiedzieć, koniecznie posłuchajcie audiobooka Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek autorstwa Justyny Bednarek.
Audiobook Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek to 10 niezwykle zabawnych, ale również edukacyjnych opowieści dla dzieci. Historyjki opowiadają o przygodach skarpetek, które uciekają z pralki. Idealnie sprawdzą się do słuchania na dobranoc.

Justyna Bednarek przedstawia dom Małej Be, która nie może uporać się z problemem znikających skarpet. Co się z nimi dzieje? Gdzie się podziewają? Otóż zaginione skarpetki ruszają w świat, robią zawrotne kariery i mają świetne przygody: zostają gwiazdami filmowymi, detektywami, mysimi mamami albo po prostu uszczelniają wronie gniazdo.
Przekonajcie się sami, jakie inne przygody czekają na znikające skarpetki!

Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek Recenzje


Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek to bestseller wśród książek dla dzieci. Książka otrzymała liczne nagrody w tym m.in.: Najlepsza książka dziecięca 2015 roku w konkursie Empiku `Przecinek i Kropka`, tytuł Nagrody Literackiej Miasta Stołecznego Warszawy oraz nominację literacką do Książki Roku 2015 Polskiej Sekcji IBBY!

W skarpetkach musi być coś wyjątkowego - poza brudnymi piętami, rzecz jasna - skoro stają się inspiracją do pisania książek. Mieliśmy już uwielbiane w Czechach `Niedoparki` Pavla Śruta, mamy teraz `Skarpetki` Justyny Bednarek. Kto przeczytał pierwszą książkę, powinien sięgnąć i po drugą , kto przeczyta drugą, sięgnie i po pierwszą; bo taki jest niemy postulat naszych skarpetek - łączmy się w pary!
Grzegorz Kasdepke

Autorka Niesamowitych przygód dziesięciu skarpetek - Justyna Bednarek


Justyna Bednarek to polska autorka bestsellerowych powieści dla dzieci. Urodziła się w 1970 roku i pochodzi z Warszawy. To absolwentka romanistyki, przez długi okres pracowała jako dziennikarka i redaktorka w pismach kobiecych. Prywatnie mama trójki dzieci. Za swoją twórczość zdobyła wiele nagród. Jej najpopularniejsza książka to Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek.

Dalsze losy skarpetek poznacie w audiobooku Nowe przygody skarpetek (jeszcze bardziej niesamowite). Nowe przygody skarpetek

Audiobook cd Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek (czterech prawych i sześciu lewych) Audiobook CD Audio pochodzi z wydawnictwa StoryBox.pl. Autorem książki jest Justyna Bednarek. Należy do gatunków: dla dzieci i młodzieży, lektury szkolne, literatura dziecięca.
S
Szczegóły

RECENZJE - Audiobook cd - Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek (czterech prawych i sześciu lewych) Audiobook CD Audio

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

4.5/5 ( 34 oceny )
 • 5
  28
 • 4
  2
 • 3
  0
 • 2
  1
 • 1
  3

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: