Doktor Dolittle i jego zwierzaki Audiobook CD Audio - Hugh Lofting - Audiobook cd | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Doktor Dolittle i jego zwierzaki Audiobook CD Audio

 • Bestseller
  image-bestseller
 • Promocja
  image-promocja

audiobook cd

Doktor Dolittle i jego zwierzaki Audiobook CD Audio - opis produktu:

Doktor Dolittle i jego zwierzaki Audiobook CD


Edyta Jungowska czyta klasykę literatury dziecięcej - Doktor Dolittle i jego zwierzaki .

Doktor Dolittle i jego zwierzaki Hugh Lofting w nowym przekładzie jednego z najwybitniejszych polskich współczesnych tłumaczy - Michała Kłobukowskiego, laureata wielu prestiżowych nagród za wybitne tłumaczenia (m. in. `Wielkomiluda` Roalda Dahla)

John Dolittle - najsłynniejszy na świecie lekarz zwierząt! Największy ich przyjaciel i jedyny człowiek, który włada wszystkimi językami zwierzęcego świata. Tylko on przepisze koniowi okulary, zaplombuje krokodylowi ząb, a szczura wyleczy z żółtaczki. Teraz dzięki swoim przyjaciołom pokona wszelkie trudności, żeby dotrzeć do Afryki i ratować chore małpy. Niestraszny mu groźny afrykański król ani krwiożerczy piraci. Nie przeszkodzi mu żaden sztorm czy brak pieniędzy!

Gdy ktoś kocha zwierzęta, zawsze sobie poradzi! Obowiązkowa lektura dla wszystkich miłośników zwierząt - zarówno tych dużych, jak i małych.

`Dziecko, które nie ma okazji zaznajomić się z przesympatycznym i niezmiennie pogodnym doktorem Dolittle`em oraz jego przyjaciółmi ze świata zwierząt, nieodwracalnie traci w życiu coś ważnego`.

Jane Goodall, autorka Przez dziurkę od kluczAudiobook cd Doktor Dolittle i jego zwierzaki Audiobook CD Audio pochodzi z wydawnictwa Jung-off-ska sp. k.. Autorem książki jest Hugh Lofting. Należy do gatunków: dla dzieci i młodzieży, lektury szkolne, literatura dziecięca.

S
Szczegóły

Audiobookowe bestsellery z tych samych kategorii

RECENZJE - Audiobook cd - Doktor Dolittle i jego zwierzaki Audiobook CD Audio

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

0/5 ( brak ocen )
 • 5
 • 4
 • 3
 • 2
 • 1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: