Zbiór zadań. Prowadzenie dokumentacji - Damian Dębski, Joanna Ablewicz, Paweł Dębski, Joanna Śliżewska, Dorota Zadrożna WSiP Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Zbiór zadań. Prowadzenie dokumentacji - opis produktu:

Niezbędny, by dobrze przygotować się do egzaminu zawodowego w ramach zawodu technik ekonomista. Zbiór zadań sprawdza wiadomości i umiejętności z kwalifikacji EKA.04 (Prowadzenie dokumentacji w jednostce organizacyjnej.).

Może być zastosowany do kształcenia umiejętności praktycznych związanych z wykonywaniem zadań w tym zakresie. Publikacja zawiera zadania i ćwiczenia praktyczne w zakresie takich tematów, jak: bhp, podstawy ekonomii i statystyki, stosowanie przepisów prawa w prowadzeniu działalności gospodarczej, wykonywanie prac biurowych, gospodarowanie zasobami rzeczowymi i dokumentowanie zdarzeń gospodarczych, sporządzanie biznesplanu, kompetencje personalne i społeczne w przedsiębiorstwie, podejmowanie i prowadzenie działalności gospodarczej, organizacja pracy małych zespołów.

Na końcu zbioru umieszczone zostały zadania przekrojowe typu egzaminacyjnego z zakresu całej kwalifikacji EKA.04, utrwalające wiedzę i umiejętności.

Zbiór zadań. Prowadzenie dokumentacji pochodzi z wydawnictwa WSiP Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne. Dedykowany jest do: Liceum i technikum / Podręczniki zawodowe / Branża ekonomiczna.
S
Szczegóły

Tego samego autora

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Podręcznik
Zbiór zadań. Prowadzenie dokumentacji

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.