Prowadzenie spraw kadrowo-płacowych i gospodarki finansowej jednostek organizacyjnych. Kwalifikacja EKA.05. Część 1 - Damian Dębski, Joanna Ablewicz, Paweł Dębski, Joanna Śliżewska WSiP Wydawnictwa
SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Prowadzenie spraw kadrowo-płacowych i gospodarki finansowej jednostek organizacyjnych. Kwalifikacja EKA.05. Część 1

Podręcznik do nauki zawodu technik ekonomista i technik rachunkowości

  • Promocja
    image-promocja

Prowadzenie spraw kadrowo-płacowych i gospodarki finansowej jednostek organizacyjnych. Kwalifikacja EKA.05. Część 1, Podręcznik do nauki zawodu technik ekonomista i technik rachunkowości - opis produktu:

Podręcznik znanych autorów przeznaczony dla uczniów kształcących się w zawodach technik ekonomista i technik rachunkowości, opracowany zgodnie z podstawą programową 2019. Zawód technik rachunkowości po raz pierwszy nauczany w technikum, do tej pory tylko w szkołach policealnych i na kwalifikacyjnych kursach zawodowych. Niezbędny, by dobrze przygotować się do obowiązkowego egzaminu zawodowego z kwalifikacji EKA.05.

Podręcznik składa się z 3 części podzielonych na rozdziały. W pierwszej części są zawarte wiadomości na temat bezpieczeństwa i higieny pracy (m.in. zasady bhp, prawa i obowiązki pracownika i pracodawcy, organizacja stanowiska pracy, zasady udzielania pierwszej pomocy); w drugiej - podstawy ekonomii i statystyki (m.in. podstawy mikro- i makroekonomii, zakładanie i prowadzenie działalności gospodarczej, analiza statystyczna badanej zbiorowości); w trzeciej części są zaprezentowane tematy dotyczące prowadzenia spraw kadrowych (m.in. przepisy dotyczące spraw kadrowych i płacowych, rekrutacji pracowników i dokumentacji osobowej, świadczenia związane z pracą).

Treści teoretyczne zostały wsparte licznymi przykładami i ćwiczeniami. Podręcznik dostosowany językowo i merytorycznie do wieku odbiorcy. Zawiera podstawową terminologię stosowaną w zawodach technik ekonomista i technik rachunkowości. Na końcu publikacji znajduje się słowniczek pojęć i terminów branżowych oraz wykaz podstawowych pojęć w językach polskim, angielskim i niemieckim.

Materiał zawarty w podręczniku, zweryfikowany na podstawie wiedzy z I kwartału 2020, omawia m.in. pracownicze plany kapitałowe.

Prowadzenie spraw kadrowo-płacowych i gospodarki finansowej jednostek organizacyjnych. Kwalifikacja EKA.05. Część 1 Podręcznik do nauki zawodu technik ekonomista i technik rachunkowości, pochodzi z wydawnictwa WSiP Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne. Dedykowany jest do: Liceum i technikum / Podręczniki zawodowe / Branża ekonomiczna.
S
Szczegóły

Tego samego autora

RECENZJE - Podręcznik - Prowadzenie spraw kadrowo-płacowych i gospodarki finansowej jednostek organizacyjnych. Kwalifikacja EKA.05. Część 1, Podręcznik do nauki zawodu technik ekonomista i technik rachunkowości

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: