Welttour Deutsch 1. Podręcznik do języka niemieckiego dla liceów i techników. Poziom A1 - Sylwia Mróz-Dwornikowska NOWA ERA - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Welttour Deutsch 1. Podręcznik do języka niemieckiego dla liceów i techników. Poziom A1

po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum

 • Bestseller
  image-bestseller
 • Promocja
  image-promocja

podręcznik

Welttour Deutsch 1. Podręcznik do języka niemieckiego dla liceów i techników. Poziom A1, po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum - opis produktu:

Podręcznik spełnia wymagania podstawy programowej dla szkół ponadpodstawowych oraz ponadgimnazjalnych, gwarantuje nauczycielowi ciekawą realizację wymagań, dzięki atrakcyjnym materiałom autentycznym i efektywnym rozwiązaniom dydaktycznym m.in.:

Zadania rozwijające komunikację;
Filmy niemieckiej telewizji ZDF inspirujące ucznia do rozmowy;
Dodatkowe lekcje gramatyczne i materiały przygotowujące do egzaminu maturalnego już od pierwszego poziomu serii;
Lekcje Starter wyrównujące poziom startowy uczniów.

Welttour Deutsch 1. Podręcznik do języka niemieckiego dla liceów i techników. Poziom A1 po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum, pochodzi z wydawnictwa NOWA ERA. Pomaga w nauce języka niemieckiego. Welttour Deutsch 1. Podręcznik do języka niemieckiego dla liceów i techników. Poziom A1 jest częścią serii Welttour. Numer dopuszczenia podręcznika to: 935/1/2018 - NPP; 957/1/2019 - SPP. Welttour Deutsch 1. Podręcznik do języka niemieckiego dla liceów i techników. Poziom A1 jest zgodny z nową podstawą programową.
S
Szczegóły

Tego samego autora

RECENZJE - Podręcznik - Welttour Deutsch 1. Podręcznik do języka niemieckiego dla liceów i techników. Poziom A1, po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

0/5 ( brak ocen )
 • 5
 • 4
 • 3
 • 2
 • 1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: