Podręczniki Welttour : seria podręcznikowa w Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Welttour Deutsch podręczniki - Gandalf.com.pl

Welttour Deutsch to szeroko znana oraz polecana seria podręczników do nauki języka niemieckiego dla szkół ponadpodstawowych. Welttour Deutsch cykl został stworzony przez renomowane wydawnictwo Nowa Era, które już od kilkudziesięciu lat znajduje się na polskim rynku podręcznikowym. Seria Welttour Deutsch od pierwszych stron  przygotowuje uczniów do rozszerzonego, jak i podstawowego egzaminu maturalnego z języka niemieckiego. Sprawdź ofertę podręczników Welttour na Gandalf.com.pl.

Welttour Deutsch podręczniki – seria

Welttour Deutsch seria to zbiór książek, a każda z nichwypełniona jest ciekawymi oraz nietypowymi materiałami przyciągającymi uwagę uczniów. Są to unikalne rozwiązania, niespotykanie w żadnej z innych publikacji do nauki języka niemieckiego. Seria podręczników Welttour Deutsch gwarantuje nauczycielowi interesującą realizację podstawy programowej poprzez zadania rozwijające komunikację, dodatkowe lekcje gramatyczne, wykorzystanie materiałów niemieckiej stacji telewizyjnej ZDF, a także dostęp do zasobów multimedialnych na stronie internetowej.

Jeżeli chcesz mieć gwarancję dobrze zdanej matury, warto zainwestować w Welttour Deutsch. Nowa Era zatrudniła grono ekspertów, które specjalnie wyselekcjonowało pytania tak, aby uczeń mógł utrwalić najważniejsze zagadnienia obowiązujące na egzaminie dojrzałości. Ponadto sekcja abitraining umożliwia powtórzenie wiadomości z poprzedniego działu poprzez ćwiczenia typu maturalnego.z1
z1
Advertisement