SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Wczoraj i dziś 5 Podręcznik do historii dla klasy piątej szkoły podstawowej

Nowa edycja 2021-2023

O Akcji

Akcja Podziel się książką skupia się zarówno na najmłodszych, jak i tych najstarszych czytelnikach. W jej ramach możesz przekazać książkę oznaczoną ikoną prezentu na rzecz partnerów akcji, którymi zostali Fundacja Dr Clown oraz Centrum Zdrowego i Aktywnego Seniora. Akcja potrwa przez cały okres Świąt Bożego Narodzenia, aż do końca lutego 2023.
Dowiedz się więcej
  • Promocja
    image-promocja

podręcznik

Wydawnictwo NOWA ERA
Nr dopuszczenia: 877/2/2018
Data wydania 2021
z serii Wczoraj i dziś

Opis produktu:

Najnowsza Edycja z lat 2021-2023 podręcznika `Wczoraj i dziś` do historii dla klasy piątej w szkole podstawowej ukazuje się w wyjątkowo przystępny sposób, prezentując chronologicznie treści od najdawniejszych epok człowieka po zakończenie średniowiecza. Tekst w podręczniku jest napisany w sposób zrozumiały, a nowoczesne elementy graficzne dodatkowo ułatwiają zapamiętywanie omawianych informacji.

Najważniejsze aspekty tej edycji to:

Wspomaga kształcenie i rozwijanie umiejętności analizy i interpretacji źródeł historycznych. Dzięki licznych zdjęciom, mapom i tekstom, wraz z dostarczonymi ćwiczeniami, uczniowie są w stanie stopniowo opanowywać te umiejętności.
Działa stymulująco na wyobraźnię uczniów i ułatwia przyswojenie treści lekcji, dzięki atrakcyjnej szacie graficznej oraz interesującym infografikom.
Wprowadza element tajemniczości poprzez sekcje `Tajemnice sprzed wieków`, które dodatkowo pobudzają ciekawość uczniów.
Przygotowuje uczniów do ewentualnych sprawdzianów za pomocą klarownych podsumowań, które pomagają uporządkować zdobytą wiedzę.

Nowa Edycja tego podręcznika stara się skupić na łatwości przyswajania treści i rozwijaniu umiejętności historycznych uczniów poprzez nowoczesne i przystępne metody prezentacji informacji.
S
Szczegóły
Dział: Podręczniki szkolne
Wydawnictwo: NOWA ERA
Oprawa: miękka
Okładka: miękka
Rok publikacji: 2021
Wymiary: 202x265
Liczba stron: 326
Nr dopuszczenia: 877/2/2018

RECENZJE - Podręcznik - Wczoraj i dziś 5 Podręcznik do historii dla klasy piątej szkoły podstawowej, Nowa edycja 2021-2023

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: