Teraz matura 2020. Matematyka. Zbiór zadań i zestawów maturalnych. Poziom rozszerzony - Jolanta Wesołowska, Wojciech Babiański, Lech Chańko, Joanna Czarnowska, Barbara Mojsiewicz NOWA ERA -
Ulubione
Kategorie

Teraz matura 2020. Matematyka. Zbiór zadań i zestawów maturalnych. Poziom rozszerzony

po gimnazjum - 3-letnie liceum i 4-letnie technikum

podręcznik

Teraz matura 2020. Matematyka. Zbiór zadań i zestawów maturalnych. Poziom rozszerzony, po gimnazjum - 3-letnie liceum i 4-letnie technikum - opis produktu:

`Teraz matura. Zbiór zadań i zestawów maturalnych` z matematyki na poziomie rozszerzonym to publikacja przygotowująca do egzaminu maturalnego, pozwalająca na przećwiczenie wszystkich umiejętności sprawdzanych na maturze na poziomie rozszerzonym.

- Umożliwia zapoznanie się z zadaniami typu maturalnego dzięki pogrupowanym tematycznie zadaniom: zamkniętym, otwartym i z kodowaną odpowiedzią.
- Pozwala na samodzielne wyćwiczenie umiejętności sprawdzanych na maturze dzięki modelowym rozwiązaniom zadań otwartych.
- Umożliwia przekrojowe sprawdzenie wiedzy dzięki Zestawom maturalnym.
- Zapoznaje z kartą wzorów dostępną na maturze (Wybrane wzory matematyczne).
- Został opracowany przez ekspertów maturalnych zgodnie z wytycznymi CKE dotyczącymi aktualnej formuły egzaminu.

Teraz matura 2020. Matematyka. Zbiór zadań i zestawów maturalnych. Poziom rozszerzony po gimnazjum - 3-letnie liceum i 4-letnie technikum, przygotowało wydawnictwo NOWA ERA. Produkt dedykowany do: Materiały pomocnicze do matury / Matematyka.
S
Szczegóły

Tego samego autora

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Podręcznik
Teraz matura 2020. Matematyka. Zbiór zadań i zestawów maturalnych. Poziom rozszerzony, po gimnazjum - 3-letnie liceum i 4-letnie technikum

0/5 ( brak ocen )
    5
    4
    3
    2
    1

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.