SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie
Autor

Ryszard Pagacz - biografia

Ryszard Pagacz jest polskim matematykiem, który napisał ponad 100 książek o matematyce. Jego najsłynniejsza praca, Zbiór zadań maturalnych, była wykorzystywana przez pokolenia studentów jako pomoc w przygotowaniu do egzaminów maturalnych z matematyki na poziomie licealnym i wyższym.
Książka zawiera ponad 2000 problemów ze szczegółowymi rozwiązaniami. Po raz pierwszy została opublikowana w 1964 roku i od tego czasu doczekała się kilku edycji i sprzedała się w setkach tysięcy egzemplarzy na całym świecie. W Polsce uważana jest za jedną z najlepiej sprzedających się książek, jakie kiedykolwiek wydrukowano.  Ryszard Pagacz – Zbiór zadań maturalnych


Matura jest jednym z najważniejszy egzaminów w życiu człowieka, który decyduje o dalszej ścieżce rozwojowej. Umożliwia edukacje na uczelniach wyższych. Odpowiednio wysoki wynik egzaminu maturalnego jest jednym kryterium podczas naboru na wiele kierunków. Zależy Ci, aby jak najlepiej zdać egzamin dojrzałości i pozytywnie przejść przez proces rekrutacji? Zastanawiasz się jakie repetytorium przygotowujące do matury wybrać? Świetnie trafiłeś! Zbiór zadań maturalnych Ryszarda Pagacza to must have każdego maturzysty. Ta książka jest idealna dla każdego, kto chce przygotować się do nadchodzącego egzaminu. W zbiorach Ryszarda Pagacza znajdziesz wszystkie zadania z arkuszy maturalnych Centralnej Komisji Egzaminacyjnej z 2010- 2021. Wszystkie materiały zawarte w książkach Ryszarda Pagacza zostały szczegółowo zaopatrzone, łącznie z przykładami gotowych rozwiązań. Nie czekaj! Matura zbliża się wielkimi krokami. Koniecznie zapoznają się z ofertą Ryszard Pagacz – Zbiór zadań maturalnych! 

Ryszard Pagacz – książki matematyczne


Jesteś humanistą, duszą artystyczną, a matematyka nie jest Twoją mocną stroną? Już nie musisz się martwić! Gandalf.com.pl przygotował dla Ciebie rozwiązanie! Nie jedno z nas słyszało słynne powiedzenie, jako że Matematyka jest królową nauk. Z matematyką mamy do czynienia każdego dnia, nawet przy najprostszych czynnościach domowych. Stanowi ona  jednak dość zagadkową dziedzinę nauki, która niejednej osobie sprawiła ogrom trudność.  W szczególności dla uczniów przygotowujących się do matury odgrywa bardzo ważną rolę. Jest jednym z obowiązkowych przedmiotów na egzaminie maturalnym. Chciałbyś zacząć rozumieć matematykę i swobodnie posługiwać się wzorami? Sprawdź ten niesamowity zbiór zadań matematycznych napisany przez Ryszarda Pagacza. Jego książki zawierają ponad 1000 zadań praktycznych, które pomogą Ci opanować umiejętności potrzebne do odniesienia sukcesu na nadchodzącym egzaminie. 

Pagacz – Matematyka


Książka autorstwa Ryszarda Pagacza Matematyka z pewnością pomoże Ci opanować wykonywanie podstawowych działań matematycznych, zrozumieć definicje oraz zastosowanie właściwych wzorów. Ryszard Pagacz opracował wiele zagadnień opartych na obecnym systemie nauczania w szkołach średnich. Książki jego autorstwa są dedykowane osobom zdającym maturę w wersji podstawowej, jak i rozszerzonej. Każdy zbiór zadań maturalnych posiada gotowe zestawy zadań z oficjalnych arkuszy egzaminacyjnych. Ryszard Pagacz w książce zestawił zadania z matur w terminach głównych i dodatkowych oraz z diagnozy przedmaturalnej. Wszystkie zadania posiadają szkice rozwiązań i odpowiedzi. Zadania są uporządkowane według rozdziałów realizowanych w programie nauczania matematyki w szkołach. W zbiorze zadań maturalnych zorientujesz się jakiego typu zadań możesz spodziewać się na egzaminie maturalnym. Sam zbiór może również posłużyć Ci do samodzielnego przygotowania do matury, a po rozwiązaniu zadań będziesz mógł sprawdzić poprawność swoich odpowiedzi.

Ryszard Pagacz – książki dla nauczycieli


Materiał zgromadzony w książce sprawdzi się również w pracy nauczyciela, który będzie mógł wykorzystać gotowe materiały zamieszczone w książce Ryszarda Pagacza w zaplanowaniu powtórzeń przygotowujących do matury z matematyki, ale także może posłużyć do doskonalenia swojej pracy oraz w poszukiwania szybszych i prostszych rozwiązań.

Prezentowany materiał polecamy wszystkim fanatykom matematyki i nie tylko! Pagacz – Matematyka przyda Ci się również na dalszej drodze edukacji. Niezależnie na jakim etapie jesteś, zawsze będziesz mógł wrócić i przypomnieć sobie praktyczne porady, wzory i instrukcje do zdań.W księgarni internetowej Gandalf znajdziesz 10 książek, których autorem jest: Ryszard Pagacz. Dostępne formaty: miękka.
Tytuły autora dostępne są w kategoriach: liceum i technikum, materiały pomocnicze do matury, bestsellery.

Na książki autora Ryszard Pagacz mamy rabaty sięgające do 37%.
... ...