SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Matematyka wokół nas 7. Podręcznik dla klasy 7 szkoły podstawowej

Nowe wydanie

O Akcji

Akcja Podziel się książką skupia się zarówno na najmłodszych, jak i tych najstarszych czytelnikach. W jej ramach możesz przekazać książkę oznaczoną ikoną prezentu na rzecz partnerów akcji, którymi zostali Fundacja Dr Clown oraz Centrum Zdrowego i Aktywnego Seniora. Akcja potrwa przez cały okres Świąt Bożego Narodzenia, aż do końca lutego 2023.
Dowiedz się więcej
 • Promocja
  image-promocja

Opis produktu:

Zaktualizowane wydanie podręcznika zostało dostosowane do nowej podstawy programowej, uwzględniając wprowadzone zmiany. Odpowiadając na prośby nauczycieli, dwie sekcje związane z geometrią, tj. `Własności figur płaskich` i `Pola wielokątów`, zostały połączone w jeden dział o nazwie `Figury płaskie`. Dodatkowo, materiał dotyczący `Elementów statystyki opisowej` został przeniesiony na koniec podręcznika. W celu dostosowania zawartości do wymagań programowych, usunięto treści nienależące do podstawy programowej, takie jak przekroje brył, deltoid oraz bardziej zaawansowane obliczenia procentowe.

Nowa struktura każdego tematu jest czytelna i uporządkowana. Rozdział zaczyna się od sekcji `Przypomnij sobie`, w której wymienione są zagadnienia i umiejętności, które uczeń powinien znać z poprzednich klas lub lekcji i powinien je sobie przypomnieć. Następnie, wprowadzenie nowych treści jest ilustrowane licznymi przykładami, a ważne informacje do zapamiętania są wyróżnione w tekście. Każdy temat zawiera również zadania do samodzielnego rozwiązania, często obejmujące nietypowe wyzwania, wymagające od ucznia niestandardowego podejścia.

Na zakończenie każdego tematu znajduje się pięciozadaniowy test, który ma na celu podsumować i sprawdzić stopień opanowania omawianych treści. W celu utrwalenia materiału, po kilku do kilkunastu tematach umieszczony jest blok powtórzeniowy, zawierający zadania utrwalające i sprawdzające.
S
Szczegóły
Dział: Podręczniki szkolne
Wydawnictwo: WSiP Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne
Oprawa: miękka
Okładka: miękka
Wymiary: 165x235
Liczba stron: 320
Nr dopuszczenia: 787/4/2017

RECENZJE - Podręcznik - Matematyka wokół nas 7. Podręcznik dla klasy 7 szkoły podstawowej, Nowe wydanie

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

4.3/5 ( 37 ocen )
 • 5
  26
 • 4
  2
 • 3
  4
 • 2
  3
 • 1
  2

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję:

kwiatek

ilość recenzji:1

17-10-2021 14:18

nie lubie matmy ale polecam nawet git sie z tego uczy :)

Czy recenzja była pomocna?

jan kowalski 162cm wzrostu hahahahlubie gonciarza

ilość recenzji:1

2-04-2020 17:25

są okej

Czy recenzja była pomocna?