Matematyka 6. Zeszyt ćwiczeń cz. 1 - Dubiecka-Kruk Barbara, Piskorski Piotr, Dubiecka Anna, Malicka Ewa WSiP Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Matematyka 6. Zeszyt ćwiczeń cz. 1

Nowa podstawa programowa - wyd. 2019

podręcznik

Matematyka 6. Zeszyt ćwiczeń cz. 1, Nowa podstawa programowa - wyd. 2019 - opis produktu:

Pierwsza część zeszytu ćwiczeń Matematyka do klasy 6 zawiera sprawdzone rozwiązania metodyczne, takie jak bezpośredni język poleceń czy metody aktywizujące, które rozwijają zainteresowanie przedmiotem, rozbudzają kreatywność, kształtują samodzielność i umiejętność pracy zespołowej, a także uczą posługiwania się nowoczesną technologią. W zeszycie znajdują się zadania o różnym stopniu trudności i różnej formie: otwarte i zamknięte, wykorzystujące liczne formy przekazu (schematy, tabele, grafiki), wiążące się z analizą tekstu. Treści są dostosowane do obowiązującej podstawy programowej. Dzięki zeszytowi ćwiczeń każdy uczeń klasy szóstej: rozwinie swoje umiejętności matematyczne, poczuje smak sukcesu może bowiem wybierać do pracy polecenia łatwiejsze lub trudniejsze, wyćwiczy umiejętność rozwiązywania różnych typów zadań. Działy w zeszycie ćwiczeń: Działania na ułamkach zwykłych i dziesiętnych Procenty. Liczby całkowite Na końcu każdej lekcji znajduje się zestaw zadań powtórzeniowych Co było na lekcji?, a na końcu każdego działu grupa zadań Czy już to umiem?. W zeszycie dodatkowo zamieszczono wkładkę z elementami do wycinania, które ułatwią naukę.

Matematyka 6. Zeszyt ćwiczeń cz. 1 Nowa podstawa programowa - wyd. 2019, przygotowano w wydawnictwie WSiP Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne. Materiał przygotowano dla: Szkoła podstawowa / Klasa 6 / Matematyka.
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Podręcznik
Matematyka 6. Zeszyt ćwiczeń cz. 1, Nowa podstawa programowa - wyd. 2019

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.