MATeMAtyka 2. Maturalne karty pracy dla liceum i technikum. Zakres rozszerzony (z elementami zakresu podstawowego) - Dorota Ponczek, Karolina Wej NOWA ERA - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

MATeMAtyka 2. Maturalne karty pracy dla liceum i technikum. Zakres rozszerzony (z elementami zakresu podstawowego)

po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum

podręcznik

MATeMAtyka 2. Maturalne karty pracy dla liceum i technikum. Zakres rozszerzony (z elementami zakresu podstawowego), po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum - opis produktu:

`Maturalne karty pracy` dla zakresu rozszerzonego są ściśle skorelowane z podręcznikiem i zawierają zadania typu egzaminacyjnego, które można rozwiązać po opanowaniu materiału z danego tematu. Zapewniają odpowiednie utrwalenie materiału i umożliwiają systematyczne przygotowanie do matury.

- Pozwalają oswoić się z obowiązkowym egzaminem z matematyki.
- Optymalna liczba różnorodnych zadań umożliwia skuteczne przećwiczenie umiejętności związanych z danym tematem.
- Zadania z podwójną numeracją różniące się tylko danymi - przy pierwszym z nich umieszczono podpowiedzi, które ułatwiają rozwiązanie drugiego zadania.
- Po każdym dziale zamieszczono zestawy zadań zamkniętych i otwartych wzorowanych na zadaniach maturalnych, które gwarantują przekrojowe sprawdzenie wiedzy i umiejętności z matematyki w danym momencie nauki.
- Zamieszczone na końcu publikacji odpowiedzi umożliwiają samodzielne sprawdzanie, czy otrzymane wyniki są poprawne.

MATeMAtyka 2. Maturalne karty pracy dla liceum i technikum. Zakres rozszerzony (z elementami zakresu podstawowego) po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum, pochodzą z wydawnictwa NOWA ERA. Dedykowane są do: Materiały pomocnicze do matury / Matematyka. MATeMAtyka 2. Maturalne karty pracy dla liceum i technikum. Zakres rozszerzony (z elementami zakresu podstawowego) są częścią serii MAteMATyka. Numer dopuszczenia podręcznika to: 988/2/2020. MATeMAtyka 2. Maturalne karty pracy dla liceum i technikum. Zakres rozszerzony (z elementami zakresu podstawowego) są zgodne z nową podstawą programową.
S
Szczegóły

Tego samego autora

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Podręcznik
MATeMAtyka 2. Maturalne karty pracy dla liceum i technikum. Zakres rozszerzony (z elementami zakresu podstawowego), po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.