Egzamin ośmioklasisty z matematyki - Arkusze próbne - Poćwicz z nami! - Dorota Masłowska, Piotr Nodzyński, Elżbieta Mentzen Aksjomat Kraków - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Egzamin ośmioklasisty z matematyki - Arkusze próbne - Poćwicz z nami! (miękka)

podręcznik

Egzamin ośmioklasisty z matematyki - Arkusze próbne - Poćwicz z nami! - opis produktu:

Od roku 2019 egzamin ósmoklasisty z matematyki ma sprawdzać, w jakim stopniu uczeń VIII klasy szkoły podstawowej spełnia wymagania określone w podstawie programowej dla klas IV-VI oraz VII-VIII. Niniejsza pozycja jest doskonałym narzędziem w przygotowaniach do tego niezwykle ważnego egzaminu, którego wyniki będą miały istotny wpływ podczas rekrutacji do szkoły ponadpodstawowej.

Książka zawiera 10 próbnych arkuszy egzaminacyjnych. Konstrukcja tych arkuszy zgodna jest z propozycjami przedstawionymi i opisanymi przez CKE. Każdy arkusz zawiera zadania otwarte o różnym stopniu złożoności oraz zamknięte zgodne z konstrukcją poleceń, które mogą pojawić się na egzaminie:
- wielokrotnego wyboru,
- prawda-fałsz,
- A/B oraz C/D,
- na uzasadnienie typu T/N ponieważ A/B/C.

Do każdego arkusza próbnego podano odpowiedzi do wszystkich zadań, a do zadań otwartych przedstawione są zasady oceniania przykładowych rozwiązań tych zadań.

Będziemy wdzięczni za wszelkie uwagi dotyczące stopnia trudności, jak i zakresu badanych umiejętności.

Systematyczna praca z tą książką, to sukces na egzaminie ósmoklasisty z matematyki, to wymarzona szkoła średnia

Egzamin ośmioklasisty z matematyki - Arkusze próbne - Poćwicz z nami! pochodzą z wydawnictwa Aksjomat Kraków. Dedykowane są do: egzaminu ósmoklasisty.
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Podręcznik
Egzamin ośmioklasisty z matematyki - Arkusze próbne - Poćwicz z nami!

4.4/5 ( 10 ocen )
 • 5
  8
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  2
 • 1
  0

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Witold T.

2-09-2020 13:16

Zamówiłem i opłaciłem książki dla syna 12 sierpnia. 24 sierpnia wyjeżdżaliśmy na tydzień nad morze ale byłem pewien że książki dotrą przedtem. Po wyjeździe dostałem SMSa że książki przyszły 25 sierpnia. Po powrocie 1 września przesyłka była już odesłana z Poczty Polskiej i dziecko jest bez książek. W innych firmach dostaję email i mam możliwość przekierowania zamówienia albo opóźniania odbioru. Mogłem też być uprzedzony o terminie dostawy. Przykra niespodzianka, wpłaciłem na pocztę kurierską i czekamy na książki.

Czy recenzja była pomocna?