SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Książkowe nowości wydawnicze

Czekamy na nie z zapartym tchem i odliczamy dni do premiery. O czym mowa? Oczywiście o książkowych nowościach! Każdy z nas wie, jak to jest z utęsknieniem czekać na kontynuację losów ulubionych bohaterów czy wręcz przeciwnie, na to, jak los ukarze tych złych. Czasem, trzeba czekać kilka miesięcy lub nawet lat. Przekonaj się jakie nowości wydawnicze mamy aktualnie na Gandalf.com.pl i wybierz coś dla siebie i Twoich bliskich!

 

Książkowe nowości dla kobiet

W dziale nowości książkowych na Gandalf.com.pl znajdziesz nie tylko najnowsze wydania tytułów z zakresu literatury pięknej, książek dla kobiet czy romansów. To również miejsce, w którym ukazują się nowości poradnikowe, hobbystyczne, a także tytuły z popularnych serii lub sag rodzinnych. Możesz również trafić na książki o modzie, urodzie i zdrowiu. Oraz wiele innych, mniejszych i większych kategorii. Może dzięki działowi nowości wydawniczych, odkryjesz nowe typy książek, które Cię zainteresują? 

 

Książkowe nowości dla mężczyzn

Dział nowości wydawniczych to miejsce, w którym także mężczyźni znajdą coś dla siebie. To tutaj odkryjecie najnowsze tytuły z działu fantastyki, thrillery i książki sensacyjne. Dla zainteresowanych, mamy także nowości poradnikowe, powieści kryminalne oraz inne, najnowsze tytuły z przeróżnych kategorii. W dziale książkowych nowości każdy znajdzie coś dla siebie!

 

Książkowe nowości dla dzieci i młodzieży

Co raz więcej książek, ukazujących się na rynku wydawniczym, przeznaczona jest dla dzieci i młodzieży. Młodzi czytelnicy znajdą tutaj książki o popularnych serialach, nowe części znanych i lubianych serii czy książki poradnikowe i hobbystyczne. Dział nowości wydawniczych to również idealne miejsce do rozpoczęcia swojej przygody z czytaniem. Sięgnij po nowy tytuł i przekonaj się, jak szybko stanie się popularny i jak to jest czekać na kontynuacje! Jeśli szukasz starszych tytułów młodzieżowych, zajrzyj do działu książek dla nastolatków!

 

Książkowe nowości- propozycje

Jeśli nie wiesz co wybrać, pozwól, że Ci doradzimy! W kategorii książkowych nowości wydawniczych każdy znajdzie coś dla siebie. Mamy tu liczne książkowe nowości, z różnych kategorii. Kryminały i thrillery: Balwierz od Katarzyny Bondy, Idealną parę Marcela Mossa, Zazdrość Jo Nesbo czy Mord Maxa Czornyja. Powieści obyczajowe: Panna z Bajki  Katarzyny Michalak, Pozwól odejść od Kristen Hannaha, a także kontrowersyjny tytuł Gomora. Pieniądze, władza i strach w polskim Kościele od Artura Nowaka i Stanisława Obirka czy Don Stanislao Marcina Gutowskiego oraz wiele, wiele innych ciekawych tytułów. Jest w czym wybierać!

 

... ...