Ogród: książki, poradniki | Gandalf.com.pl
SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Książki o ogrodach

Ogrodnictwo jest jednym z najbardziej popularnych hobby. Lubisz spędzać czas w swoim ogrodzie? Interesują Cię rośliny, ich zwyczaje? Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o swoich roślinach i ogólnie o ogrodnictwie, sięgnij po odpowiednią książkę o ogrodzie z oferty Gandalf.com.pl.

Książki o ogrodach- dla kogo?

Pierwszą rzeczą, która przychodzi nam na myśl, gdy myślimy o ogrodnictwie, jest piękny ogród z kwiatami, owocami i warzywami. Ale w rzeczywistości jest wiele innych rzeczy, które można robić w ogrodzie. Ogrodnictwo to hobby, które może być uprawiane przez każdego, a najważniejsze jest to, że jest to świetny sposób na spędzanie czasu (Poszukujesz nowego hobby? Zajrzyj do działu książek o hobby!). Jest to zainteresowanie, które pozwala spędzać czas z przyrodą, poznawać rośliny, ich zwyczaje i potrzeby. Żeby lepiej zgłębić tajniki dbania o rośliny, wybierz odpowiedni poradnik o ogrodach i zachwyć innych wyhodowanymi okazami.

Książki o ogrodach - florystyka

Jeśli interesuje Cię florystyka, musisz być cierpliwy, mieć zmysł estetyczny i wyobraźnię.  Florystyka to zawód, który istnieje od wieków. Jest częścią ludzkiego doświadczenia od tak dawna, jak długo potrafimy tworzyć i cieszyć się pięknymi rzeczami. Sztuka projektowania kwiatowego ewoluowała i zmieniała się przez lata. Najbardziej powszechną formą projektowania kwiatowego jest układanie kwiatów w piękne aranżacje. To umiejętność, która wymaga dużo praktyki, cierpliwości i oryginalnych pomysłów. Jeśli potrzebujesz inspiracji, wiele z nich znajdziesz w książkach o ogrodach na Gandalf.com.pl.

Ogrody- książki o chorobach roślin

A co zrobić, jeśli roślina jest chora? Jak możesz jej pomóc? Istnieje wiele rodzajów chorób roślin. Niektóre są grzybicze, inne bakteryjne, a jeszcze inne wirusowe. Mogą być powodowane przez owady, zmiany pogody i nieostrożnością człowieka. Ale jest jedna rzecz, która łączy wszystkie te choroby. Wszystkie rośliny potrzebują wody, aby rosnąć i zwalczać drobnoustroje. Przez co może pomóc roślinie pozbyć się chorób. Bazą do tego, musi być jednak odpowiednie rozpoznanie tego, co dolega roślinie. Jeśli nie jesteś pewien, sięgnij po poradnik o ogrodach i ogrodnictwie i pomóż swoim roślinom! 

Książki o ogrodach- jak rozpoznać rośliny?

Czasami naprawdę trudno jest poznać roślinę tylko po liściu lub owocu. Problem z tym, mają nawet najwięksi miłośnicy ogrodnictwa. Książki o ogrodach na Gandalf.com.pl mogą pomóc Ci w rozpoznawaniu roślin, nie tylko w Twoim ogrodzie, ale gdziekolwiek jesteś. Interesuje Cię jak rozpoznać drzewa? Zajrzyj do działu z książkami o drzewach iglastych lub książkami o drzewach liściastych na Gandalf.com.pl. Sięgnij po wybrany przewodnik po roślinach świata. Poradniki o ogrodach zawierają wiele informacji, które są również bardzo przydatne dla tych, którzy nie są zaznajomieni z roślinami. Podpowiedzą Ci, których roślin unikać, które są trudne w uprawie lub trujące dla zwierząt. Poznaj okazy, które cieszą się największą popularnością i takie, które sprawią, że Twój ogród lub mieszkanie stanie się wyjątkowe i egzotyczne!


Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o swoich roślinach, ogrodnictwie i poznać nowe gatunki roślin z całego świata, wybierz najlepszą dla siebie książkę o ogrodach z oferty Gandalf.com.pl.


W tej kategorii znajdziesz książki o tematyce: Książki - ogród, rośliny. Niskie ceny, szeroki wybór, szybka dostawa - sprawdź. Liczba produktów to: 211 - wszystkie w bardzo korzystnych cenach! Najnowsze bestsellery kupisz w Gandalf.com.pl z rabatami sięgającymi 91%. W ofercie mamy między innymi Projekt Rośliny, Ogród na cztery pory roku.
image

Nowości - Książki ogród, rośliny

z47
1 - 47 z 1108 ofert