Książki, poradniki o rybach | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Książki o rybach

Ryby to Twoja pasja? Możesz godzinami wpatrywać się w akwarium i podziwiać podwodną faunę? A może dopiero chcesz stworzyć w swoim domu miejsce dla ryb i szukasz fachowej pomocy w tym zakresie? Wszystkie potrzebne informacje znajdziesz w książkach o rybach akwariowych, które dostępne są na Gandalf.com.pl. W Naszym dziale otrzymasz praktyczne informacje i porady na temat organizacji akwarium, a także ciekawostki na temat ryb, które mogą się w nim znaleźć.

Hodowla ryby akwariowej – książka

Dlaczego warto zainteresować się akwarystyką? Jest to niezwykle zajmujące, wciągające, a przy tym relaksujące hobby. Zadbane, pięknie urządzone akwarium z pewnością doda egzotycznej nuty Twojemu mieszkaniu, a także będzie świetną ozdobą. Akwarium to także świetny sposób na wyuczenie systematyczności i obowiązkowości, jeśli chcesz hodować ryby. Książki specjalistyczne omawiają gatunki, które mogą żyć w akwarium i takie, które zupełnie się w nim nie odnajdą, ponieważ wolą „dzikie”, pierwotne środowisko.

Ryby akwariowe – poradnik

Akwarystyka nie jest najprostszym zajęciem. Trudności może przysporzyć nawet tak trywialna rzecz, jak karmienie rybki. Ponadto należy zadbać o odpowiednie warunki do życia – temperaturę, higienę, oświetlenie. Nie wolno dopuścić do sytuacji, w której dwa wrogie gatunki zamieszkują jedno akwarium – potrzebna jest zatem również spora wiedza o gatunkach ryb akwariowych.

Poradniki skutecznie omawiają wszelkiego rodzaju problemy i odpowiadają na nurtujące pytania. Książki o rybach akwariowych znajdujące się w naszej ofercie okażą się nieocenioną pomocą w rozwijaniu Twojego  hobby. Powodzenia!


W tej kategorii znajdziesz książki o tematyce: Książki - ryby. Niskie ceny, szeroki wybór, szybka dostawa - sprawdź. Liczba produktów to: 11 - wszystkie w bardzo korzystnych cenach! Najnowsze bestsellery kupisz w Gandalf.com.pl z rabatami sięgającymi 35%.
z4
1 - 4 z 86 ofert