Książki - Książkowe ferie zimowe | Księgarnia Internetowa Gandalf.com.pl
SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Ferie zimowe – książki

Chcesz być silny jak Hulk, bystry jak Hermiona Granger, a może odważny jak Marshall z Psiego Patrolu? Dzięki książkom na ferie zimowe z Twoimi ulubionymi bohaterami sam możesz poczuć się, jak jeden z nich! Każdy młody (i troszkę starszy) czytelnik znajdzie tutaj coś dla siebie. A ferie zimowe to idealna okazja, żeby trochę odpocząć od szkolnych obowiązków i nadrobić czytelnicze zaległości. Tytuły w sam raz na tą międzysemestralną przerwę czekają na uczniów w każdym wieku. A i Ci, którzy obowiązek szkolnictwa mają już dawno za sobą znajdą tutaj ciekawe pozycje, które na chwilę pomogą oderwać się od szarej rzeczywistości. 

Książki na ferie zimowe

Dzięki przygodom Twoich ulubieńców przeniesiesz się w niezwykły świat fikcji literackiej. Staniesz oko w oko z Thanosem, odbędziesz lekcję eliksirów u Profesora Snape’a, a nawet wyruszysz na niebezpieczną wyprawę z Wiedźminem Geraltem. Jak tego dokonać? Wystarczy odrobina wyobraźni i ulubiona lektura w dłoni. Usiądź w ulubionym fotelu, okryj się kocykiem i naszykuj ulubione przekąski. Dzięki takim okolicznościom szybko zapomnisz o otaczającym świecie, szkolnych sprawach i innych problemach. W który rejon swojej wyobraźni chcesz przenieść się najpierw? Z naszymi książkami na ferie zimowe Twoja wyobraźnia nie będzie miała żadnych granic! 

Ferie – książki dla najmłodszych

Jeśli Twój maluch jeszcze nie wie co to ferie zimowe ani obowiązek chodzenia do szkoły, to nie znaczy, że nie znajdzie tutaj czegoś dla siebie! Przecież maluchy także mają swoich ulubionych bohaterów! Jeśli Twoja pociecha dzielnie kibicuje i podziwia odważne pieski z Psiego Patrolu, to książki o przygodach Marshalla, Skye i Chase’a na pewno sprawią jej ogromną radość. Może to właśnie dzięki nim pokocha fascynującą przygodę, jaką jest czytanie książek. Książki na ferie zimowe, i nie tylko, to także świetny sposób na zapoznanie malucha z otaczającym światem, a bohaterowie tacy jak Pucio chętnie go przez ten świat przeprowadzą. To właśnie razem z Puciem dziecko może nauczyć się podstawowych, codziennych czynności i pierwszych słów. 

Ferie zimowe to idealny moment na to, żeby zwolnić tempo i odpocząć po trudnych miesiącach wypełnionych nauką. Bohaterowie tacy jak Harry Potter, Iron Man, Spider-Man czy Kajko i Kokosz z chęcią ułatwią Ci to zadanie. Wybierz ulubioną książkę na ferie zimowe i zapomnij o otaczającym świecie. Gwarantujemy, że ciężko będzie Ci powrócić do rzeczywistości. Udanej zabawy! 

 


W tej kategorii znajdziesz książki o tematyce: Książki - Książkowe ferie zimowe. Niskie ceny, szeroki wybór, szybka dostawa - sprawdź. Liczba produktów to: 138 - wszystkie w bardzo korzystnych cenach! Najnowsze bestsellery kupisz w Gandalf.com.pl z rabatami sięgającymi 50%. W ofercie mamy między innymi Kajko i Kokosz Szkoła latania, Tytus, Romek i A`Tomek SUPERKOLEKCJA 25 ksiąg przygód, Mikołajek.
z6
1 - 6 z 143 ofert