MANIA Dziewczyna inna niż wszystkie - Julita Grodek - Książka | Gandalf.com.pl
SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

MANIA Dziewczyna inna niż wszystkie (twarda)

Opowieść o Marii Skłodowskiej-Curie

 • Bestseller
  image-bestseller
 • Promocja
  image-promocja

książka

 • Wydawnictwo Zuzu Toys
 • Oprawa twarda
 • Ilość stron 72
 • GRATIS! Do każdego zamówienia zakładka mola książkowego!
 • Wysyłka 24h + czas dostawy
 • Okazje na książki!

MANIA Dziewczyna inna niż wszystkie, Opowieść o Marii Skłodowskiej-Curie - opis produktu:


MANIA Dziewczyna inna niż wszystkie - o czym jest?


Przed Tobą kolejna pozycja książkowa warta uwagi- MANIA Dziewczyna inna niż wszystkie, od Julita Grodek. MANIA Dziewczyna inna niż wszystkie spełnia wszystkie cechy swojego gatunku, przypadnie więc do gustu nawet tym najbardziej wymagającym czytelnikom. Jeśli zainteresowała Cię ta pozycja, sięgnij po inne tytuły autora- Julita Grodek. Nie będziesz żałował! MANIA Dziewczyna inna niż wszystkie i o wiele więcej tylko na Gandalf.com.pl!

Książka przeznaczona dla najmłodszych czytelników (7+) - pozwala poznać życiorys słynnej noblistki w i przyswoić go sobie wraz z szerszym kontekstem. Ten kontekst, to między innymi wiedza na temat epoki, jak również wiedza na temat samej nagrody Nobla.

Książka została podzielona na dwie części. W pierwszej dzieci poznają historię życia noblistki, najpierw małej Mani, a później dorosłej Marii poprzez rozmowy z najważniejszymi w jej życiu postaciami. Druga część książki pozwala dzieciom przypomnieć najważniejsze fakty z życia Marii Skłodowskiej a także wyjaśnić trudne pojęcia z nią związane, m.in. radioaktywność.

Nie zabraknie także ciekawostek, np. informacji na jakich monetach , banknotach i znaczkach można znaleźć podobiznę Marii a także jak przebrać się za noblistkę na bal przebierańców. Dzięki tej książce dziecko zdobędzie wiedzę o przydatności odkryć naukowych w życiu codziennym, oraz rozbudzi w nim ciekawość wobec świata i jego zasobów.

Mania dziewczyna inna niż wszystkie


Mania dziewczyna inna niż wszystkie to historia wyjątkowej kobiety, zdolnej, pracowitej i wyróżnionej za swoje zasługi. O kim mowa? O Marii Curie-Skłodowskiej! Książka Mania dziewczyna inna niż wszystkie przeznaczona jest dla najmłodszych czytelników, tak aby w prosty i zabawny sposób poznali historię i dokonania polskiej noblistki, a także ma za zadanie zaszczepić w nich chęć do nauki i zdobywania wiedzy. Może to w Twoim dziecku obudzi się chęć pójścia w ślady Marii Curie-Skłodowskiej?

MANIA Dziewczyna inna niż wszystkie - opinie


Jeśli nadal nie jesteś pewny książki MANIA Dziewczyna inna niż wszystkie, zapoznaj się z ocenami i recenzjami naszych klientów. Może oni przekonają Cię, że MANIA Dziewczyna inna niż wszystkie - Julita Grodek to pozycja warta Twojej uwagi. Po przeczytaniu książki MANIA Dziewczyna inna niż wszystkie nie zapomnij zostawić swojej recenzji i wziąć udziału w konkursie! Wybierz książkę MANIA Dziewczyna inna niż wszystkie, sprawdź inne tytuły, których autorem jest Julita Grodek i przeczytaj biografię. To wszystko tylko na Gandalf.com.pl!


Książka MANIA Dziewczyna inna niż wszystkie Opowieść o Marii Skłodowskiej-Curie, pochodzi z wydawnictwa Zuzu Toys. Autorem książki jest Julita Grodek. Należy do gatunków: dla dzieci i młodzieży, literatura dziecięca, lektury szkolne, szkoła podstawowa, klasy 1-3. Książka MANIA Dziewczyna inna niż wszystkie liczy 72 stron. Jej wymiary to 172x241. Oprawa jest twarda.
S
Szczegóły

Julita Grodek - przeczytaj też

RECENZJE - Książka - MANIA Dziewczyna inna niż wszystkie, Opowieść o Marii Skłodowskiej-Curie

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

4.3/5 ( 23 ocen )
 • 5
  16
 • 4
  1
 • 3
  3
 • 2
  2
 • 1
  1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: