Adobe InDesign: książki, podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

InDesign – książki

Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat składu, poligrafii, łamania tekstu? Nic prostszego! Sprawdź Nasz dział InDesign podręczniki i stań się profesjonalistą w składzie i druku.

InDesign – podręcznik

Poszczególne książki zawierające wszelkie szczegóły odnoszące się do działania InDesigna pomogą Ci tworzyć własne projekty, pracować nad dopasowaniem, wtapiać zaznaczenia, tworzyć gradienty i wiele innych. Adobe InDesign to popularny i niezwykle użyteczny program komputerowy, który jest przydatny w przypadku projektowania, łamania, składania i przygotowywania do druku materiałów poligraficznych.

Nauczysz się posługiwać znacznikami, plikami XML, opcjami PDF, importem i exportem grafik, a jest to istotne w trakcie korzystania z InDesigna. Podręczniki wypełnione są szczegółami umożliwiającymi projektowanie układów stron do druku oraz rozpowszechnianie druku cyfrowego, a także tworzenie integracji elementów interaktywnych audio i video.

InDesign książka

Adobe InDesign to profesjonalne narzędzie, umożliwiające przygotowywanie różnego rodzaju plików do druku. W InDesignie możesz składać publikacje elektroniczne w różnych formatach. InDesign książka to konkretna dawka wiadomości odnoszących się do typografii, projektowania układu strony i tworzenia dokumentów.

W ofercie znajdziesz zarówno podręczniki dla osób na poziomie podstawowym, jak i dla zaawansowanych użytkowników. W książkach o Adobe InDesign znajdziesz przydatne funkcje. Dowiesz się, jak wygląda inteligentne rozmieszczanie obrazów w ramkach lub na czym polega  dynamiczny podgląd krojów pisma.

Najlepsze podręczniki Adobe InDesign

Wśród najpopularniejszych tytułów podręczników do InDesigna znajdziemy między innymi: Jak to zrobić w InDesignie? Proste sposoby, szybkie efekty, Adobe InDesign PL. Oficjalny podręcznik. Edycja 2020, Adobe InDesign CC/CC PL. Oficjalny podręcznik. Sprawdź ofertę na Gandalf.com.pl.


W tej kategorii znajdziesz książki o tematyce: Książki - InDesign. Niskie ceny, szeroki wybór, szybka dostawa - sprawdź. Liczba produktów to: 6 - wszystkie w bardzo korzystnych cenach! Najnowsze bestsellery kupisz w Gandalf.com.pl z rabatami sięgającymi 57%.

z1
z1
Advertisement