Elżbieta i Filip. Najsłynniejsza królewska para współczesnego świata - Audiobook mp3 , eBook | Księgarnia Gandalf.com.pl
SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Elżbieta i Filip. Najsłynniejsza królewska para współczesnego świata - Audiobook mp3 mp3

  • mp3

Elżbieta i Filip. Najsłynniejsza królewska para współczesnego świata - Audiobook mp3 - opis produktu:

Królowa Elżbieta II i jej mąż, książę Filip, przeżyli razem siedemdziesiąt trzy lata. Iwona Kienzler w swojej nowej książce odkrywa tajemnice najsłynniejszej współcześnie królewskiej pary. Ta historia rozpoczyna się od wstąpienia młodej, niespełna dwudziestosześcioletniej Elżbiety na tron, a kończy obrazem monarchini siedzącej samotnie w kościelnej ławce na pogrzebie swojego męża.
Autorka przygląda się trudnej roli, jaką pełnił Filip - królewski małżonek, a jednocześnie mężczyzna pragnący działać na własnych warunkach. Nie dość, że musiał się przyzwyczaić do życia na świeczniku, to jeszcze miał dojmującą świadomość, że nie będzie mu dane przekazać własnym dzieciom swojego nazwiska. Królowej również łatwo nie było - instytucja monarchii przeżyła za jej panowania kilka kryzysów, a samej władczyni nie ominęły skandale w rodzinach jej dzieci i wnuków.
Poznajmy dzieje niełatwej miłości Elżbiety II i Filipa, księcia Edynburga. Będziemy świadkami ich wzlotów i upadków, namiętności i pasji, a także trudności, z jakimi zmagają się wszystkie małżeństwa.

eBook mp3 Elżbieta i Filip. Najsłynniejsza królewska para współczesnego świata - Audiobook mp3 pochodzi z wydawnictwa Heraclon International Sp. z o.o.. Autorem książki jest Iwona Kienzler. Należy do gatunków: biografie, wspomnienia, biografie, wspomnienia. Publikacja dostępna jest również w formie elektronicznej.
S
Szczegóły
Dział: Ebooki pdf, epub, mobi, mp3
Kategoria: biografie, wspomnienia,  biografie,  wspomnienia
Wydawnictwo: Heraclon International Sp. z o.o.
Rok publikacji: 2022
Czas trwania: 12:26:00
Język: polski
Zabezpieczenia i kompatybilność produktu (szczegóły w dziale POMOC): *Produkt jest zabezpieczony przed nielegalnym kopiowaniem (Znak wodny)
Czyta: Elżbieta Kijowska
Lektor: Elżbieta Kijowska
Wprowadzono: 22.04.2022

RECENZJE - eBook mp3 - Elżbieta i Filip. Najsłynniejsza królewska para współczesnego świata - Audiobook mp3

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: