SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Ebook Zemsta. Meghan, Harry i wojna Windsorów mobi,epub

Raz kupujesz, pobierasz w wielu formatach.
Kupując wybrany plik otrzymujesz możliwość pobrania go w kilku aktualnie dostępnych formatach. Informacja o tym, jakie formaty przyporządkowane są do danego pliku, podana jest za tytułem oraz w ikonce multiformat.
 • mobi
 • epub

O Akcji

Akcja Podziel się książką skupia się zarówno na najmłodszych, jak i tych najstarszych czytelnikach. W jej ramach możesz przekazać książkę oznaczoną ikoną prezentu na rzecz partnerów akcji, którymi zostali Fundacja Dr Clown oraz Centrum Zdrowego i Aktywnego Seniora. Akcja potrwa przez cały okres Świąt Bożego Narodzenia, aż do końca lutego 2023.
Dowiedz się więcej
 • Bestseller
  image-bestseller
 • Promocja
  image-promocja

Opis produktu:

Książka Zemsta. Meghan, Harry i wojna Windsorów przedstawia historię, która zaczyna się pełna nadziei. Rodzina królewska wierzyła, że ślub księcia Harry`ego i Meghan Markle otworzy nowy rozdział dla Windsorów. Jednak nieoczekiwanie, w ciągu zaledwie roku, te optymistyczne plany zmieniły się w koszmar. Wprowadzenie Meghan do rodziny królewskiej zamiast zacieśnienia więzi, doprowadziło do niespodziewanych napięć i nieporozumień.

Zemsta. Meghan Markle w kręgu kontrowersji


Meghan Markle szybko stała się postacią budzącą wiele emocji. Tom Bower w książce Zemsta zabiera czytelników w podróż po życiu księżnej Sussex, poczynając od jej pierwszych dni w przemyśle rozrywkowym, kończąc na związkach z rodziną królewską. Autor stawia pytania o jej prawdziwe intencje oraz analizuje kontrowersje, które pojawiły się wokół Meghan, zarówno w mediach, jak i wewnątrz rodziny królewskiej.

Kryzys w rodzinie królewskiej


Zemsta przygląda się kryzysowi, jaki dotknął Windsorów w następstwie szokującej decyzji księcia Harry`ego i Meghan o wycofaniu się z życia rodziny królewskiej. Autor analizuje wywiad z Oprah Winfrey oraz książkę księcia Harry`ego, który zdaje się potwierdzać, że los Korony jest zagrożony. Bower bada także, jak reakcje innych członków rodziny królewskiej wpłynęły na sytuację oraz jakie konsekwencje niesie za sobą taki konflikt dla przyszłości monarchii.

Zemsta - odkrywanie prawdy


Dzięki szeroko zakrojonym badaniom i rozmowom z licznych ekspertami, Tom Bower w Zemście odsłania prawdziwe oblicze konfliktów i intryg, które otaczają rodzinę królewską. Pisarz przedstawia fascynującą historię miłości, zdrad, sekretów i zemsty, które zazębiają się w życiu Windsorów. Autor stawia pytania o przyszłość Meghan Markle i rodziny królewskiej, a także analizuje możliwości naprawy ich reputacji.
S
Szczegóły
Dział: Ebooki pdf, epub, mobi, mp3
Promocje: Bestsellery
Kategoria: biografie, wspomnienia,  wspomnienia,  literatura faktu i reportaż
Wydawnictwo: Marginesy
Rok publikacji: 2023
Liczba stron: 520
Język: polski
Zabezpieczenia i kompatybilność produktu (szczegóły w dziale POMOC): *Produkt jest zabezpieczony przed nielegalnym kopiowaniem (Znak wodny)

eBookowe bestsellery z tych samych kategorii

RECENZJE - eBook, multiformat: mobi, epub - Zemsta. Meghan, Harry i wojna Windsorów - mobi, epub

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

0/5 ( brak ocen )
 • 5
 • 4
 • 3
 • 2
 • 1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: