Iwona Kienzler książki, ebooki i audiobooki | Gandalf.com.pl
SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie
Autor

Iwona Kienzler - biografia

Fakt, że ludzie mają tendencję do interesowania się życiem prywatnym znanych osób, nie jest żadną tajemnicą. Śledzimy życie gwiazd w mediach, z błyskiem w oku oglądamy każdą relację na Instagramie, łaknąc sprawdzenia, jak dziś wygląda zwyczajny dzień z życia naszego idola, czy ulubionego influencera. Koniecznie musimy wiedzieć, co jedzą, gdzie dziś ćwiczą, na jaki film się wybierają oraz oczywiście, jak ma się ich życie miłosne. A co powiecie, jeśli przedstawimy Wam dziś autorkę, która chętnie opowie Wam co nieco o życiu prywatnym historycznych celebrytów takich jak Księżna Diana, Maria Curie-Skłodowska, a nawet Władysław Jagiełło? Poznajcie Iwonę Kienzler – specjalistkę od życia miłosnego legendarnych postaci historycznych.  Książki Iwony Kienzler otworzą przed wami drzwi do wiedzy, o której nawet wam się nie śniło. Zapnijcie pasy i sprawdźcie naszą ofertę na Gandalf.com.pl!

Iwona Kienzler – autorka nietuzinkowych książek o historii


Iwona Kienzler to polska autorka książek, poświęconym sferze miłosnej znanych postaci historycznych oraz roli kobiet w kształtowaniu się historii. Iwona Kienzler książki poświęca również przedstawieniu innej strony historii dalszej i bliższej, takiej jak Pierwsza Wojna Światowa. Autorka jest absolwentką Akademii Ekonomicznej w Poznaniu, gdzie studiowała ekonomię i organizację handlu zagranicznego. Iwona Kienzler przez wiele lat swojego życia zajmowała się pisaniem, jednak mimo ogromnego zamiłowania do historii, początkowo jej książki dotyczyły korespondencji handlowej, tłumaczeń prawniczo-ekonomicznych. Pisała również słowniki, leksykony, oraz materiały pomocnicze do nauki języków obcych dla szkół podstawowych i średnich. Jak to się ma do życia miłosnego legend historycznych? Otóż niestety nijak, ale na szczęście bańka, powstrzymująca Iwonę Kienzler przed oddaniem się swojej największej pasji, musiała kiedyś w końcu pęknąć.

Iwona Kienzler – książki o życiu miłosnym ikon historii


Autorka od zawsze interesowała się historią, a biografie i książki historyczne pochłaniała jedna za drugą. W pewnym momencie zauważyła, że w Polsce mało pisze się o sferze uczuciowej ważnych postaci historycznych. Temat ten przez wielu polskich autorów wydawał się wręcz omijany szerokim łukiem lub traktowany ironicznie! Iwona Kienzler postanowiła to zmienić i zaproponować czytelnikom opowieść o ludziach, stanowiących ikony historii w znacznie bardziej interesującym wydaniu niż dotychczas. Tak oto za sprawą współpracy z wydawnictwem Bellona w 2011 roku ukazała się jej debiutancka książka pod tytułem Mąż wszystkich żon: Stanisław August. Od tego czasu Iwona Kienzler wydała około 100 książek popularnonaukowych o tematyce historycznej! Najlepsze z nich znajdziecie w ofercie Gandalf.com.pl.

Iwona Kienzler – książki historii, które zmiotą Was z nóg!


Kto właściwie należy do śmietanki towarzyskiej, opisywanej w książkach Iwony Kienzler? Na liście nie mogło zabraknąć tajemniczej historii Księżny Diany, opisanej znakomicie przez Iwonę Kienzler. Książka nosi tytuł Księżna Diana. Miłość, zdrada, samotność. Zabierze Was ona w najbardziej skrywane zakamarki życia kobiety, która stała się prawdziwą inspiracją dla milionów kobiet z całego świata, ale w jej życiu prywatnym panował prawdziwy chaos, a małżeństwo z brytyjskim księciem okazało się prawdziwą udręką. Autorka wzięła również pod lupę życie królewskiej pary w książce Elżbieta i Filip. Najsłynniejsza królewska para współczesnego świata, dzięki której możemy stać się świadkami wzlotów i upadków, z jakimi zmagają się wszystkie małżeństwa, także para królewska. Ogromną popularnością cieszy się również książka Iwony Kienzler Kobiety ze słynnych obrazów. Muzy, modelki, kochanki, która pokaże Wam, że kobiety uwieczniane na słynnych dziełach, nie są jedynie wytworem wyobraźni znanych malarzy.

Iwona Kienzler – książki w formie cyfrowej


Na Gandalf.com.pl macie przed sobą nie tylko wybór książek Iwony Kienzler w twardej lub miękkiej oprawie. W naszej ofercie znajdują się także liczne wersje cyfrowe popularnych pozycji tej autorki, które jeszcze bardziej umilą Wam odbiór wspaniałych biografii Iwony Kienzler. Ebooki dadzą Wam możliwość dostępu do książki w dowolnym miejscu i czasie, bez konieczności noszenia ze sobą przepastnych tomów autorstwa Iwony Kienzler. Audiobooki z kolei to świetna opcja dla zabieganych lub po prostu lubiących książki mówione. Zapoznajcie się z ofertą naszego sklepu i pokochajcie książki Iwony Kienzler tak jak my!
z10
1 - 10 z 278 ofert