SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie
Autor

Renata Grochal - biografia

Renata Grochal jest dziennikarką i publicystką pochodzenia polskiego. Renata uczyła się na dolnym śląsku, a dokładniej na Uniwersytecie Wrocławskim. Studiowała Dziennikarstwo i Komunikacje Społeczną oraz Kulturoznawstwo. Już w wieku 21 lat zaczęła pracować, zatrudniło ją Polskie Radio Wrocław, gdzie przez okres trzech lat była reporterką. Następnie podjęła się pracy w Gazecie Wrocławskiej. Przez bardzo długi czas, bo aż od 2003 do 2017 roku pracowała dla Gazety Wyborczej, gdzie zajmowała się głównie polityką i prawami kobiet. W 2017 roku rozpoczęła pracę dla NewsWeek Polska. Od września 2021 roku jest współprowadzącą wtorkowego programu Onet Opinie.

Renata Grochal – osiągnięcia


W 2016 roku została nominowana do nagrody Grand Press w kategorii wywiad, a dwa lata później była nominowana do Studenckich Nagród Dziennikarskich MediaTory.

Renata Grochal – twórczość


Renata Grochal na swoim koncie ma książkę pod tytułem Zbigniew Ziobro Prawdziwe Oblicze, którą można zakupić na naszej stronie Gandalf.com.pl. Książka opisuje prawdziwą twarz polityka Zbigniewa Ziobry, jego zachowania i sekrety, które skrywa. Renata Grochal opisała jego drogę na szczyt, zachowania, do których polityk jest zdolny i wiele innych. Autorka uważa, że to właśnie on ma największe szanse, aby kiedyś stanąć na czele polskiej prawicy, dzięki swojej ogromnej ambicji i determinacji. Zbigniew Ziobro zmienia prawo pod siebie, aby jemu i jego rodzinie się dobrze żyło. Ponadto, polityk ingeruje w śledztwa. To i o wiele więcej w książce Renaty Grochal Zbigniew Ziobro prawdziwe oblicze. Tytuł jest zdecydowanie warty uwagi zarówno przez fanów, jak i krytyków Zbigniewa Ziobry. Ta pozycja książkowa jest idealna dla osób, które interesują się polityką lub dla tych, co dopiero wchodzą w ten temat i planują go zgłębić. Renata Grochal nie tylko jest współprowadzącą Onet Opinie ale także udziela się w mediach społecznościowych np. na Twitterze. Wyraża tam swoje poglądy i odpowiada na posty innych użytkowników.

W księgarni internetowej Gandalf znajdziesz 2 książek, których autorem jest: Renata Grochal. Dostępne formaty: miękka.
Tytuły autora dostępne są w kategoriach: biografie i wspomnienia, literatura faktu, publicystyka, biografie, wspomnienia, bestsellery wszech czasów, Bestsellery.

Na książki autora Renata Grochal mamy rabaty sięgające do 28%.
... ...