SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Ebook Człowiek w poszukiwaniu sensu mobi,epub

Raz kupujesz, pobierasz w wielu formatach.
Kupując wybrany plik otrzymujesz możliwość pobrania go w kilku aktualnie dostępnych formatach. Informacja o tym, jakie formaty przyporządkowane są do danego pliku, podana jest za tytułem oraz w ikonce multiformat.
 • mobi
 • epub

O Akcji

Akcja Podziel się książką skupia się zarówno na najmłodszych, jak i tych najstarszych czytelnikach. W jej ramach możesz przekazać książkę oznaczoną ikoną prezentu na rzecz partnerów akcji, którymi zostali Fundacja Dr Clown oraz Centrum Zdrowego i Aktywnego Seniora. Akcja potrwa przez cały okres Świąt Bożego Narodzenia, aż do końca lutego 2023.
Dowiedz się więcej
 • Bestseller
  image-bestseller
 • Promocja
  image-promocja

Opis produktu:

Książka `Człowiek w poszukiwaniu sensu` autorstwa Viktora E. Frankla jest jednym z najbardziej wpływowych dzieł w historii literatury psychiatrycznej od czasów Sigmunda Freuda. Jej pierwsza część rozpoczyna się od głęboko poruszającego, osobistego eseju, w którym Frankl dzieli się swoimi doświadczeniami z pięcioletniego pobytu w Auschwitz i innych obozach koncentracyjnych oraz opisuje swoje trudne wysiłki w poszukiwaniu powodów do życia w tych okropnych warunkach.

Druga część książki koncentruje się na metodach psychoterapeutycznych opracowanych przez Frankla na bazie jego doświadczeń obozowych. Warto zaznaczyć, że w przeciwieństwie do Freuda, który twierdził, że głównym motorem ludzkiego życia są popędy seksualne i pokusy, Frankl głosił przekonanie, że najgłębszym dążeniem człowieka jest poszukiwanie sensu i celu w życiu. Jego logoterapia, która kładzie nacisk na znaczenie sensu, bardziej harmonizuje się z zachodnimi religijnymi tradycjami niż freudowska psychoterapia. To zrozumienie czyni książkę Frankla nie tylko ważnym dziełem literatury psychiatrycznej, ale także głębokim źródłem refleksji nad kondycją ludzką.
S
Szczegóły
Dział: Ebooki pdf, epub, mobi, mp3
Promocje: Bestsellery,  bestsellery wszech czasów,  Top 100 Gandalfa
Kategoria: nauki humanistyczne,  psychologia
Wydawnictwo: Czarna Owca
Rok publikacji: 2016
Liczba stron: 224
Język: polski
Zabezpieczenia i kompatybilność produktu (szczegóły w dziale POMOC): *Produkt jest zabezpieczony przed nielegalnym kopiowaniem (Znak wodny)

RECENZJE - eBook, multiformat: mobi, epub - Człowiek w poszukiwaniu sensu - mobi, epub

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

4.4/5 ( 22 ocen )
 • 5
  16
 • 4
  0
 • 3
  4
 • 2
  2
 • 1
  0

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję:

Poszukiwacz

ilość recenzji:1

brak oceny 13-02-2017 10:22

Zweryfikowany zakup

Autor tej opinii jest naszym klientem. Kupił ten produkt w naszym sklepie.

Fascynująca książka. Zmuszająca do refleksji nad tym co było, jest. Gdzie się znajdujemy, jak wygląda nasze życie, po co żyjemy? Na początku może wydawać się smutna, ale kończy się...

Czy recenzja była pomocna?