SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Czarna Owca

Czarna Owca powstała w 1991 roku w Warszawie. Do 2009 roku wydawnictwo działało pod nazwą Jacek Santorski & Co. Początkowo jego specjalnością była literatura psychologiczna. Z czasem oferta znacząco się poszerzyła.

Czarna Owca wydawnictwo


Wśród dostępnych pozycji mamy szansę natknąć się na literaturę piękną, a także publikacje traktujące na temat psychologii oraz psychoterapii. Wydawnictwo Czarna Owca proponuje czytelnikom liczne poradniki oraz przewodniki duchowe. Zarówno miłośnicy literatury skandynawskiej, jak i kryminałów mogą znaleźć co najmniej kilka interesujących propozycji w portfolio marki. Aktywna działalność wydawnicza oficyny sprawia, iż do grona godnych uwagi publikacji zaliczają się także książki dla dzieci Czarna Owca oraz poradniki o tematyce seksualnej. Wydawnictwo dba także o komfort osób słabowidzących, oferując im publikacje ze specjalnych składem i dużymi literami.

Serie Czarnej Owcy


Wydawnictwo proponuje czytelnikom liczne serie wydawnicze. Miłośnicy kryminałów mogą sięgnąć po książki Czarna Owca należące do cykli Czarna Seria oraz Na tropie zbrodni. W napięciu trzymają też publikacje z serii Thriller psychologiczny. W Gandalfie znajdziesz książki Czarna Owca należące do Szmaragdowej serii, które poruszają u czytelników czułe struny. To rodzinne sagi, których akcja rozgrywa się w trudnych czasach. Miłosne perypetie i dramaty bohaterów przeplatają się, tworząc wciągające opowieści. Nie przepadasz za fikcją? Proponujemy Ci publikacje wydawnictwa Czarna Owca z cyklu Literatura faktu. Trudne i kontrowersyjne tematy podejmują serie Samo życie, Bez tabu oraz Biblioteka Kongresu Kobiet. W portfolio Czarnej Owcy nie zabrakło również książek o duchowości i wierze. Publikacje o tej tematyce wydawane są w ramach cykli Biblioteka Osho, Osho. Nowa jakość życia, Biblioteka hellingerowska oraz Oblicza duchowości. Wiele dzieł Czarna Owca wydawnictwa sprzedawanych jest w pakietach, które uwzględniają obecność poszczególnych części całej sagi.

Autorzy książek Czarna Owca


Wydawnictwo Czarna Owca publikuje książki popularnych autorów, zarówno polskich, jak i zagranicznych. Jeśli chodzi o kryminały, thrillery i sensację, oficyna oferuje tytuły Vincenta V. Severskiego, Marty Zaborowskiej, Stiega Larssona, Camilli Läckberg czy Simona Becketta. Fani literatury obyczajowej mogą sięgnąć po książki Czarna Owca takich sław, jak Winston Graham i Edward Rutherfurd, a literatury faktu po tytuły Filipa Hagenbecka lub Sylwestra Latkowskiego i Piotra Pytlakowskiego. W świat psychologii wprowadzają Alexander Lowen, Marshall Rosenberg, Peter A. Levine, natomiast w świat duchowości Ken Wilber, Osho czy Berta Hellinger. Wydawnictwo Czarna Owca stale rozszerza swoje portfolio, oferując czytelnikom książki najbardziej poczytnych autorów.

Czarna Owca książki dla dzieci


Oficyna nie zapomina również o swoich najmłodszych czytelnikach. Wśród autorów książek dla dzieci Czarnej Owcy znaleźć można Małgorzatę Strzałkowską, Ewę Nowak czy Macieja Wojtyszkę. Młodzi wielbiciele literatury mogą spędzać czas z seriami Bromba, Beta, Outliersi, To ja, Hiperelvis lub Super-Charlie. Książki dla dzieci Czarna Owca poruszają również trudną i kontrowersyjną tematykę. Cykl Mała książka o… to publikacje, dzięki którym maluchy i młodzież czerpią wiedzę o kupie, śmierci, przemocy, rasizmie, miesiączce czy homofobii. Do najgłośniejszych publikacji wydawnictwa Czarna Owca dla młodych czytelników ostatnich lat należy Wielka księga siusiaków, a także jej kontynuacja – Wielka księga cipek.
... ...
Zobacz więcej produktów